Düz Renk Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 10 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Pek çok başörtüsü seçeneği mevcut olduğundan, birçok kadın kıyafetlerine uygun doğru başörtüsü rengini nasıl seçeceklerini bilmiyorlar. Evet, bunun bir ikilem olduğunu biliyoruz! Ancak, her başörtüsü kadının sahip olması gereken, her gün daha kolay giyinmenize yardımcı olacak başörtüsü renkleri mutlaka vardır. İşte çoğu kıyafetle giyilebilecek yedi başörtüsü rengini içeren bir liste. Şimdi bu başörtüsü renklerini farklı türban görünümleriyle nasıl eşleştirebileceğinizi görmek için okumaya devam edin. İşte düz renk eşarp modelleri;

Beyaz Başörtüsü

Beyaz, kıyafetlerinizin birçoğuyla eşleşebilecek temel bir renktir. Günlük kıyafetlerle giymek istiyorsanız pamuklu beyaz bir başörtüsü seçin, daha resmi bir şey giyiyorsanız saten veya şifon beyaz bir başörtüsü seçin.

Siyah Başörtüsü

Siyah bir başörtüsü gerçekten her türban gardırobunun olmazsa olmazı. Görünümünüz birçok renk, baskı veya ayrıntı içerdiğinde durumu kaydedebilir.

düz renk eşarp

Gri Başörtüsü

Gri, tesettürlü bir kadın olarak dolabınızda bulunması gereken nötr başörtüsü renklerinden biridir. Lacivert, beyaz veya sarı, turkuaz veya koyu kırmızı gibi parlak renkler içeren kıyafetlerle eşleşebilir.

Bej Başörtüsü

Bej el çantaları ve ayakkabıları vazgeçilmez olarak görüyorsanız, o zaman bej bir başörtüsüne de ihtiyacınız var. Bej rengi moda ve farklı görünümlere uyması için bu klasik başörtüsü rengine ihtiyacınız var.

Sarı Başörtüsü

Bir sarı başörtüsü, beyaz gibi herhangi bir açık renkli kıyafetle giyilebilir ve ayrıca siyah ve koyu renkli kıyafetlerle de uyumlu olabilir.

Bordo Başörtüsü

Bordo rengi, farklı ten tonları ile eşleşir ve bu nedenle her başörtüsü bordo bir başörtüsüne sahip olmalıdır. Pişman olmayacaksın!

Koyu Kahverengi Başörtüsü

Son olarak düz renk eşarp için koyu renk bir başörtüsü istiyor ama siyah giymek istemiyorsanız koyu kahverengi bir başörtüsü mükemmel bir seçim olacaktır.

Etiketler : , ,