Doque Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 27 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde tuniklerin etkisin her geçen gün biraz daha artıyor. Piyasaya sunulan kaliteli modeller tesettürlü bayanların tuniklere olan ilgisini arttırdığı gibi, kombinlerin de çok daha şık ve zarif görünmesini beraberinde getiriyor. Bu noktada Doque gibi isimlerin de hakkını teslim etmek gerekiyor.

Ekose Desenli Somon Doque Tesettür Tunik Modelleri

Ekose Desenli Somon Doque Tesettür Tunik Modelleri

Doque tesettür tunik modelleri farklı tarzda ürün arayanlara bir nevi ilaç gibi gelecektir. Sıradan, hemen her gün görmeye alıştığımız tuniklerden sıkıldıysanız Doque’nin modellerini çok seveceksiniz diyebiliriz. Eğer ki sıra dışı bir ürün arıyorsanız bu noktada ilk olarak bulmaca desenli tunikleri sizlere önerebiliriz.

Bulmaca deseni çok gördüğümüz bir detay değil ve tuniklerde gerçektende başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayabiliyor. Siyah rengin ağırlıktı olduğu bu model krem rengi ya da taba rengi pantolonlarla çok uyumlu olacaktır. Bu sayede tahmin bile edemeyeceğiniz kadar şık sonuçlar elde edebileceksiniz.

Doque tesettür tunik modelleri içinde bu sezonun olmazsa olmazı olarak kabul edebileceğimiz fuşyanında ağırlıklı olarak kullanıldığını söylemek mümkün. Tek renk fuşya olarak tasarlanan bu modeller son derece şık bir görünüme sahip ve bu sezonun sokak modasına da etki edebilecek gibi görünüyor.

Bunların yanı sıra buz mavisi, gül pembesi ya da lacivertinde göz ardı edilmemesi gereken renkler olduğunu belirtmek gerekiyor. Son olarak ekose detaylı tuniklerin gündelik yaşam için çok zarif bir tercih olacağını söylemek istiyoruz. Ekose detayı somon rengi ile bir araya getirilerek elde edilen sonuçlar sizleri dahi şaşırtmaya yetecektir.