Doque Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 15 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar için en işlevsel ürün olarak pardesüleri örnek göstermek mümkündür. Birçok tesettürlü bayan yaptığı kombinlerin neredeyse tamamında pardesülere yer verir ve son derece de başarılı sonuçlar elde edebilmektedirler.

Şık 2018 Doque Pardesü Modelleri

Şık Doque Pardesü Modelleri

Pardesü konusunda piyasada çok başarılı işlerin altına imzasını atan markalar mevcut ve bu markalar sayesinde herkesin kendi istediği tarzda modelleri bulmak biraz daha kolaylaşıyor diyebiliriz. Bayanların istedikleri şekilde giyinebiliyor olmaları noktasında Doque gibi markaların büyük rol oynadığını belirtmeliyiz. Özellikle de pardesü konusunda şu an için piyasadaki en başarılı isimlerden birisi haline gelen Doque her geçen gün kendisini geliştirerek tesettürlü hanımların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Doque pardesü modelleri akla gelebilecek hemen her renkte model ile geniş bir ürün yelpazesine sahip diyebiliriz. İstediğiniz tarzda ve renkte ürün bulmanın kolaylığı sayesinde daha özgür şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Geçtiğimiz senenin en popüler renklerinden birisi olan bordo, 2018 senesinin pardesü modellerinde gene hakim renklerden birisi olarak gibi görünüyor. Bordo renk sayesinde asil ve zarif bir görüntü elde edilebiliyor.

Doque pardesü modelleri içerisinde yer alan diğer trend renkler ise lacivert ve mavi tonları diyebiliriz. Mavinin her tonunda ürün bulmak mümkün ve görüntü itibariyle de gayet güzel sonuçlar elde edilebiliyor. Bunların yanı sıra kot pardesülerin de yeni yılda çok tercih edileceğini söyleyebiliriz. Mutlaka bu ürünlere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz .