Doque Kap ve Pardesü Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 21 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde kaliteli ürünleri bulmak eskiye nazaran daha kolay. Sektörde boy gösteren çok sayıda marka sayesinde tesettürlü bayanların istedikleri tarzda ürün bulması mümkün oluyor. Tesettür giyimin en büyük eksikliklerinden birisi olan kaliteli kumaş ve kaliteli kesimlerin bir arada olduğu ürünlerdi. Fakat Doque gibi her iki unsuru da ürünlerinde bulunduran markalar sayesinde bu eksikliğin ortadan kalktığını söylemek mümkün oluyor. Önümüzde giderek yaklaşan kış dönemi için hazırlıklarını tamamlayan Doque, tesettürlü bayanların çok beğeneceği kap ve pardesü modelleri ile piyasayı sallamaya hazırlanıyor. Eğer ki pardesü ve kap kullanmaktan keyif alıyorsanız Doque ürünlerine bir göz atmanızı öneriyoruz.

Doque Kap ve Pardesü Modelleri

Doque Kap ve Pardesü Modelleri

Doque kap ve pardesü modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Kullanılan renkler bakımından modelleri ele alırsak eğer ağırlıklı olarak koyu tonların hakimiyetinden söz etmek doğu olacaktır. Bordo yada gece mavisi gibi asil renklerin sıklıkla kullanıldığını görebiliyoruz. Fermuar detaylı pardesülerde kullanılan gece mavisi son derece başarılı sonuçların elde edilmesine olanak sağlamışa benziyor.

Doque kap ve pardesü modelleri arasında yer alan en dikkat çekici model ise kadife kap modelleridir. Kadife kaplar, asil, şık ve kaliteli bir sonuç elde etmek isteyenler için ilk tercih olacak gibi görünüyor. Öyle ki şimdiden dahi birçok bayanın bu modellere ilgi gösterdiğini söyleyebiliyoruz.