Doque Kap Modelleri

Kap kategorisine 7 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olan Doque, yeni sezonda da son derece iddialı görünüyor. Özellikle kap modelleriyle herkesin ilgisini çeken marka bu sene adından en fazla söz ettirecek isimlerin başında yer alıyor.

Yeşil Kadife Doque 2018 Kap Modelleri

Yeşil Kadife Doque Kap Modelleri

Kaplarında genel olarak kaliteyi ve şıklığı ön plana çıkartan marka bu sayede tesettürlü hanımlara tam da istedikleri tarzda ürünleri sunabiliyor. Birçok bayan için kap modelleri yılın her dönemi kullanılabilecek bir ürün olmakla beraber, hele ki kaliteli bir ürün bulunduğunda vazgeçilmezlerden birisi haline geliyor. İşte bu noktada da Doque’nin yeni sezon kaplarının devreye girdiğini söyleyebiliyoruz.

Doque kap modelleri görsellik noktasında gerçektende iddialı modellerden oluşuyor. Hemen her yerde kullanabileceğiniz bir ürün olan kadife kaplara olan ilginin giderek arttığını söylemek mümkün. Zümrüt yeşili ya da lacivert gibi renklerin kadife kaplar için ideal birer tercih olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanı sıra daha sade bir şeyler arayanlar için ise düz renkli ürünlerin güzel bir seçenek olduğunu unutmamakta fayda var.

Doque kap modelleri içinden daha gündelik yaşam için bir şeyler arayanlara ise kot kapları öneriyoruz. Buz mavisi rengin bu alanda başı çektiği kot kapların zarif bir görüntüsü olduğunu unutmamak gerekiyor. Güzel bir alternatif haline gelen kot kapların yanı sıra kareli desenlere sahip kaplara da göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.