Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların son dönemde takımlara olan ilgisi artmaya başladı. Özellikle iş hayatından boy gösteren tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen takımlar, resmi görüntüsü ve şık sonuçlar elde edilmesine imkan sağlaması sebebiyle çok popüler hale geldi.

Mürdüm Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Mürdüm Doque Etek Ceket Takım Modelleri

Sadece çalışan bayanların değil, genel olarak tüm tesettürlü hanımların tercih ettiği bir tarz olan etek ve ceket takımları, birçok marka tarafından da üretilir hale gelmiş bulunuyor. Çok sayıda markanın koleksiyonlarında yer verdiği etek ve ceketli takımlarda en kaliteli işlerden birisine ise Doque imza atıyor. Kalitesini yeni koleksiyonunda da ortaya koyan Doque, yeni sezonda en fazla tercih edilen markalardan birisi olmaya aday diyebiliriz.

Doque etek ceket takım modelleri ilk etapta resmi bir görüntüye sahip ve son derece klasik tarzdaki ürünlerden oluşuyor. Eğer ki tarzınız klasik ya da buna yakın ise takımları çok beğeneceğinize eminiz.

Takımlarda çok geniş bir renk çeşitliliği mevcut. Bu noktada genel olarak birbirleriyle uyumlu iki rengin kullanıldığı takımlar başarılı bir görüntüye sahip. Siyah ve lacivert gibi iki renk sayesinde tahmin ettiğinizden çok daha zarif bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Doque etek ceket takım modelleri içerisinde yer alan diğer renk seçenekleri ise kırmızı ve siyah, mürdüm ve siyah, yeşil ve siyah şeklide sıralanabilir. Genel olarak her model siyah bir etek ya da ceket görmek mümkün.

Bunların yanı sıra tek renk olarak pudranın da çok fazla tercih edildiğini söylemeliyiz. Daha çok gece davetlerinde kullanılabilecek tarzda ürünlerde bulabileceğiniz Doque koleksiyonunda kırmızı dantelli takımlara göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.