Dolabınızda Olması Gereken İpek Başörtü Modelleri

Eşarp kategorisine 7 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Başörtülü biriyseniz, özellikle yeni başlayan biriyseniz, gardırobunuzda bazı ana renklerin olması gerekir. Siyah beyaz olması gerektiğini varsayıyoruz, ancak bunlar çok yaygın. Burada gardırobunuzda bulundurmanız gereken birkaç renk, kumaş ve baskıdan oluşan bir liste hazırladık. Onları aldıktan sonra, herhangi bir renk veya mevsim fark etmeksizin, bir başörtüsü ile kıyafetinizi eşleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. İşte ipek başörtü modelleri ve ipuçları;

Ofis Giyimi İçin İpek Başörtüsü

İpek başörtü modelleri kesinlikle ofis kullanımına değer. Daha resmi bir görünüm yaratmanıza yardımcı olacaklar. Turuncu-altın rengi bir üst ile birlikte mürdüm yüksek bel geniş paçalı pantolon giyebilirsiniz.

Siyah Abayalı Çok Katmanlı İpek Başörtü Stili

Çoğunlukla başörtüsü abaya giymeyi tercih ediliyor. En önemli avantaj, kıyafetiniz için endişelenmenize gerek olmamasıdır. Ancak kıyafetinizin iyi tasarlandığından emin olun. Ferace ve eşarbınızı renklendirin ve ofisinizde kolay bir gün geçirin.

İpek Tesettür Okul Kıyafeti

Başlarının hacmine sahip olmak isteyen tüm okul kızları için, bu çok katmanlı başörtüsü tarzını tercih etmeleri gerekir. Bu tarz ipek başörtüsü, hacmin çoğunu kendi içinde barındırır ve katlanması düzgün veya kaba bir şekilde yapılabileceğinden, kıvrımları konusunda çok endişelenmenize gerek yoktur. Her ikisi de herhangi bir kıyafetle önemli ölçüde muhteşem bir görünüm verecek.

ipek başörtü modelleri

Türban Tarzında İpek Tesettür ile Klasik Görünüm

Nispeten çok az sayıda bayan bu tarzı kullanmaya cesaret edebilir. Bununla birlikte, kabarık başörtüsü, kadınların akşam yemeği partilerinde veya işte gösteriş yapması için ideal bir görünüm olan Türban stili olarak bilinir. Birçok kadın boyunlarını örtmek için balıkçı yaka üstleri olan türban başörtüsü takmayı tercih ediyor. Dışarıda işe ya da arkadaşlarıyla gece partisine giden tüm kadınlar, kolayca taşınan ve çok şık görünen bu stili benimseyebilirler.

Etiketler : , ,