Dijital Baskılı Şifon Şal Modelleri

Şal Modelleri kategorisine 20 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en fazla kullanılan ürün olarak şalları örnek gösterebiliriz. Genel itibariyle sade modellerin ağırlıkta olduğu şallarda dijital baskı sayesinde rengarenk çiçek desenleri başarılı şekilde kullanılabiliyor. Birde işin içine şifon dahil edildiğinde ortaya çıkan görüntü gerçekten çok başarılı oluyor.

Koyu Mavi Dijital Baskılı Şifon Şal Modelleri

Koyu Mavi Dijital Baskılı Şifon Şal Modelleri

Dijital baskılı şifon şal modelleri şal tercihini biraz daha farklı bir tarza yönelik yapmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Şallarda alıştığımız klasik ürünlerin dışına çıkılarak dijital baskı teknoloji sayesinde bahar çiçeklerini şalınızda taşıyabiliyorsunuz.

Bu noktada elbette ki çiçek desenlerinin ön plana çıkacağını söylemek gerekiyor. Açık renk bir fon üzerine kullanılan canlı renklerdeki çiçek desenleri, şifon şallarda gerçekten çok başarılı bir görünüm oluşturmuş durumda. Yaz mevsimine en uygun şal modelleri olarak kabul edebileceğimiz dijital baskılı şifon şallara mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Dijital baskılı şifon şal modelleri içerisinde koyu mavi rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı ürünler ise gece davetlerinde kullanılabilecek düzeyde şık bir görünüme sahip. Koyu mavi ya da saks mavisinin tercih edildiği bu modelleri doğru parçalarla kombinleyebilirseniz yaz gecelerinin en şık bayanlarından birisi olacağınızı söyleyebiliyoruz.

Bunların yanı sıra siyah üzerine rengarenk çiçek desenlerinin kullanıldığı modeller ise hem gündelik yaşam, hem de gece davetleri için ideal bir seçenek olarak göze çarpacaktır. Kısacası dijital baskılı şifon şalların bu sezon sokak modasında fazlasıyla görebileceğinizi şimdiden söyleyebiliyoruz.