Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Desenli tesettür bluzlar bu senenin en önemli trendlerinden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların yaptıkları kombinlerde bluzlara sıklıkla tercih ettiğiniz görünüyoruz fakat bu bluzlar içinde de desenli olanlar en popülerlerden birisi diyebiliriz.

Broşlu Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Broşlu Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Desenli tesettür bluz modelleri kombinlerine farklı bir dokunuş yapmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği ürünlerin başında yer alıyor. Desenli bluzlarda bu sene öyle çok abartılı bir görsellikten söz etmiyoruz. Son derece sade ve bir o kadar da şık ürünler hoşunuza gidecektir. İlk etapta broş detaylı desenli bluzların özellikle çalışan bayanlarca kombinlerde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Siyah renkli model, aradığınız resmi ve şık görüntüyü size fazlasıyla sunacaktır. Bunun yanı sıra çiçekli bluzlarında güzel bir alternatif oluşturduğunu ve renkli giyinmeyi seven bayanlarca çok beğenileceğini söylemek mümkün. Çiçekli ürünlerde genellikle mor rengin ağırlıkta olduğunu da söylemeliyiz.

Desenli tesettür bluz modelleri çizgili ürünleriyle de farklı bir tarza bürünme imkanı sunuyor. Çizgili bluzlar görsel olarak size daha resmi bir görüntü katacağı gibi elde edeceğiniz şıklığı da bir hayli arttıracaktır diyebiliriz. Ayrıca siyah ve beyazın uyumu her daim şık bir görüntünün oluşmasını da sağlayacaktır. Son olarak puantiyeli bluzları da göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz. Puan detayı sokak modasında çok fazla kullanılıyor ve özellikle de kalp şeklindeki puanlara şiddetle tavsiye ediyoruz.