Denim Ceketler İle Tesettür Nasıl Giyilir?

Ceket kategorisine 24 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Denim ceketler ile Tesettür nasıl giyileceği konusunda fikir arayanlar için bu makale tam size göre. Sizi anında şık ve modern gösterebilecek bir giyim öğesi biliyor musunuz? Şüphesiz kot ceket. Trend olan, farklı tasarımlara sahip harika denim ceketler var. Gardırobunuzun olmazsa olmazı olan denim ceket, başörtüsünün alçakgönüllülüğünü korurken sizi şık gösterebilir.

Denim ceketler, her gün, her zaman giyilebilecek mükemmel bir giyim eşyasıdır. İşe geç kalırsanız, alışverişe veya arkadaşlarınızla kısa bir zaman geçirmeye başlarsanız bir kot ceket giyin. Hatta bir parti elbisesiyle veya arkadaşlarınız veya ailenizle dışarıda bir konser gecesi giyebilirsiniz. Çok yönlü bir giyim, her şeyle şekillendirilebilir. İşte denim ceketlerle tesettürü nasıl giyebileceğinizin farklı yolları;

Denim Ceketi Tamamen Siyah Bir Kıyafetle Eşleştirmek

Ten renginiz ne olursa olsun, kot ceket ile eşleştirilmiş bu tamamen siyah kıyafetle çok şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Siyah uzun kollu, altına siyah kot pantolon ve kot ceketli siyah başörtüsü ile nasıl sergilediğini görün.

Denim Ceketinizi Tamamen Beyaz Bir Kıyafetle Eşleştirmek

Beyaz, yaz sıcağını yenmek ve bahar mevsimini karşılamak için ikili bir çözümdür. Tıpkı siyah gibi, beyaz sizi modaya uygun gösterecektir.

Günlük Kıyafet için Denim Ceket

Bir diğer moda ve rahat görünüm ise kot ceketi siyah tayt ve beyaz tişört ile eşleştirmek. Normal bir ofis günü veya arkadaşlarınızla / ailenizle vakit geçirmek için kesinlikle uygun, kot ceketi sıkı taytlarınızla ve en sevdiğiniz tişört ile havalı bir görünüm elde edin.

kot ceket tesettür kombinleri

Başörtüsü Açık Gri Denim Ceketle Eşleştirin

Mavi (açık ve koyu) renkli denim dışında, bir sonraki favori gri renktir. Arkasında yazılar bulunan açık gri denim ceketi tercih edebilirsiniz.

Pembe Tesettürlü Denim Ceket Giymek

Bu baharda renklerle oynamayı seviyor musunuz? Güneş ışıldarken ve günü kutsarken, pembe pantolon ve denim ceket ile kombinlenmiş pembe tesettür bu sezon en iyi şekilde görünmenizi sağlayacak. Birkaç beyaz ayakkabı ve kahverengi bir çanta ile kombinleyin.

Renkli Türban İle Kot Ceket Nasıl Giyilir?

Tamamen siyah ve kot pantolona geçme havasını hissediyor ama yine de kıyafetinize bir ton gölge ve karakter eklemek mi istiyorsunuz? O halde bu mükemmel bir öneri. Tamamen siyah bir tişörtü kot pantolonla birleştirin ve bir kot ceket ve renkli türban başörtüsü stiliyle eşleştirin. Başörtünüze uygun püskül küpeler ve gösteriş yapmak için renkli gözlükler atın. Ruh halinizi doğru ayarlayan denim ceketler ve kıyafetlerle başörtüsü nasıl giyilir hakkındaki makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Etiketler : , ,