Denemeniz Gereken Başörtüsü Stilleri

Eşarp kategorisine 9 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Sürekli olarak başörtüsü takarken orijinal olmalısınız. Aynı anda şık ve nezih olmanız gerekir, bu yüzden gitmeye hazır olmanız uzun zaman alır. Sonra tekrar deneyebileceğiniz düzinelerce yeni başörtüsü stilleri var. Denemeniz gereken bazı yeni stiller şunlardır;

Siyah ve Altın

Tüm siyah ve altın detaylar kaçıramayacağınız bir şey! İster arkadaşlarınızla dışarıda olun, ister işte bir proje sunun. Yapımı çok kolay ve giyim konusunda usta olmanıza gerek yok.

Önden Bükümlü Başörtüsü Stili

Önden bükümlü başörtüsü stili en tanınmış başörtüsü tasarımlarından biridir. Gelecek sonbahar mevsimini pastel renkli abaya ile koordine etmek için daha koyu tonlara karar verebilirsiniz. Uzun abaya tarzı tunikler ve önlükler, bu tür başörtüsü stili için ideal bir muadildir.

Klasik ve Rahat

Bu başörtüsü tarzı şık, rahat ve basittir. Hem resmi hem de gayri resmi etkinlikler için kusursuzdur. Bu görünüm günlük kullanım için şifon kumaştan veya pamuktan yapılabilir. Boyun veya etrafı sarmak için tam kapsamlı kendi seçiminiz. Bu şık görünüm genellikle fazla abartılı görünmeden mütevazı giyinmesi gereken kadınlar arasında popülerdir. Bu başörtüsü baskılı veya düz stillerde kullanılabilir; kumaş seçiminiz şifon olmalıdır.

başörtüsü stilleri 2020

Bol Bol Dökümlü Başörtüsü

Bu, şimdiye kadarki en az karmaşık başörtüsü görünümü olabilir. Tembel bir gün için ideal olan bol dökümlü başörtüsü stili, herhangi bir malzeme kullanılarak şekillendirilebilir. Omuzlarınızın arkasına sarmadan önce temel olarak atkıyı başınızın etrafına sarın. Şifon, modal başörtüsü veya saten fular ile karşılaştırıldığında bu görünümü pamuklu bir fular kullanarak şekillendirmek daha kolay olabilir, çünkü neredeyse kesinlikle düzgün kalacaktır.

Nitekim, sınırlı kıyafetleri olsa bile, herhangi bir Müslüman bayan bu temel başörtüsü stilleri ile kıyafetini kolayca şekillendirebilir. İster en yakın arkadaşınızın düğününe katılıyor olun ister iş yerine gidin, bu başörtüsü stilleri her etkinlik için idealdir. İşte özel gününüz, kıyafetiniz, iş etkinliğiniz veya sunumunuz için mükemmel başörtüsü seçmenize yardımcı olacak başörtü modelleri 2020 yazımızı okuyabilirsiniz.

Etiketler : , ,