Dantelli Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 20 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların kullanmaktan asla vazgeçemediği tuniklerde bu sene dantel detayı ön plana çıkıyor. Dantel detayı sayesinde normalden çok daha gösterişli kombinler yapılabiliyor ve sizi ciddi manada şık bir görüntüye kavuşturabiliyor.

Bordo Dantelli Tesettür Tunik Modelleri

Bordo Dantelli Tesettür Tunik Modelleri

Dantelli tesettür tunik modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde tesettürlü bayanların yüzünü güldürüyor. Şu sıralar çok popüler olan dantel detaylı tesettür tuniklerde ilk olarak bordo renkli modellere ilgi gösterildiğini belirtmekte fayda var.

Sivri yaka detaylı son derece düz ve sade bir model olan bordo renkli tuniklerin etek kısmınlarına ve kol uçlarına eklenen beyaz renkli danteller görsel açıdan gerçekten de eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamış. Bordo zaten başlı başına etkileyici bir renk iken birde işin içine dantellerin dahil edilmesiyle sokak modasının en trend ürünlerinden birisi elde edilebilmiş gibi görünüyor.

Dantelli tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan buz mavisi renkli ürünler ise daha çok gündelik yaşama yönelik olarak tasarlanmış diyebiliriz. Sözünü ettiğimiz modellerin beyaz renkli pantolonlarla hoş bir kombin oluşturduğunu da unutmamakta fayda var.

Alternatif olarak hardal renkli tuniklerde siyah dantel detayının kullanıldığı modelleri örnek verebiliriz. Bunun yanı sıra pudra rengi tuniklerde beyaz dantellerin kullanılmasıyla da çok başarılı bir görsellik elde edilebiliyor. Kısacası dantelli tunik konusunda seçenek bol ve kaliteli bir hayli yüksek diyebiliriz.