Dantelli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 4 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Dantelli tesettür etekler şu sıralar hem sokak modasında hem de gece davetlerinde çokça karşımıza çıkıyor. Birçok tesettürlü bayanın ilk tercihi haline gelen dantelli etekler kombinlerinize zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Beyaz Dantelli Tesettür Etek Modelleri

Beyaz Dantelli Tesettür Etek Modelleri

Dantelli tesettür etek modelleri tesettürlü bayanların kullanmayı en sevdiği ürünlerden birisi olan etekler içerisinde belki de bulabileceğiniz en kaliteli modeller olarak adlandırılabilir. Tesettür eteklerde kullanılan dantel detayı normale göre çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak gibi görünüyor. Eğer ki etek tercihlerini açık renklerden yana yapmak istiyorsanız bu noktada beyaz ya da ekru en doğru renkler olacaktır. Hem beyazın hem de ekrunun dantel detaylarıyla birlikteki uyumu sizinde yüzünüzü güldüreceği gibi sadelikten ayrılmadan şık bir sonuç elde etmenizi beraberinde getirecektir.

Dantelli tesettür etek modelleri içerisinde yer alan siyah renkli modeller ise biraz daha gösterişli bir kombin yapmak isteyenler için akla gelen ilk model oluyor. Beyaz üzerine siyah dantel detaylarının işlendiği modeller gene beyaz bir bluz ya da gömlekle kombinlenebiliyor. Bu sayede gündelik yaşam için çok doğru bir tarz elde edebiliyorsunuz. Söz konusu gece davetleri olduğunda ise saks mavisi dantel detaylı etekler sizler için daha doğru bir tercih olacaktır. Saks mavisinin dikkat çekici görüntü dantellerle bir araya getirildiğinde ciddi manada şık bir görünüm elde edilebiliyor.