Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Katılacağınız davetlerde giyebileceğiniz romantik ve zarif tasarımlar arıyorsanız ve tesettürlü bir bayansanız, dantelli tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Şık dantel işlemeleri ile gece davetlerine uygun bir tarz yaratan dantelli abiyelerde siyah en çok tercih edilen renk olsa da, diğer tüm renklerde de dantelli abiye tasarımlara sıkça rastlıyoruz. Romantik görüntüsü, modern duruşu ve zarif hali ile davetlerin en güzel kızlarından biri de siz olabilirsiniz. Gelin isterseniz o modellerden bazılarına bir bakalım…

dantelli-tesettur-abiye

Beyaz renkli bu dantelli tesettür abiye elbise, oldukça romantik bir duruşa sahip. Etek kısmı şifon görüntüsü ve belde gold renkli kemer detayı ile tamamlanan elbise, şık bir tarzı ile tesettür giyim mağazalarında yerini alıyor.

Kaliteli bir görünüm ve şıklığın ön planda olması gereken durumlarda her tesettürlü hanım tarafından tercih edilen abiyeler, sizlere çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Önemli bir davete gideceğiniz zamanda, farklı parçaları bir araya getirerek bir kombin yapmaktansa abiye giymek çok daha az risk içeriyor diyebiliriz.

tesettur-abiye-elbiseleri

En feminen renklerin başında gelen kırmızı, tesettür abiye giyimde de sıkça kullanılan bir renk. Dantel işlemeleri ile öne çıkan bu kırmızı dantelli tesettür abiye elbise, oldukça romantik ve feminen görünüyor. Bu renk bir abiyeyi, nude tonlarda siyah ya da beyaz renkli eşarplar ile tamamlayabilirsiniz.

dantelli-abiye-elbise

Çok şık ve zarif görünen bu dantelli abiye elbise, tesettürlü bayanların da tercih edebileceği bir model. Belde oturan, kemer detayı ile tamamlanan dantel işlemeleri ile zarif bir görünüme kavuşan bu elbise, en şık ve en güzel dantelli tesettür abiye elbise modelleri arasında yer alıyor. Diğer model seçenekleri için galerimizde yer alan modellere göz atabilirsiniz…

Bu yüzden de her daim popüler bir ürün olarak kabul edilen abiyelerde, görüntünüzü daha da pekiştirebilmek adına dantelli modellere yönelmeye ne dersiniz? Abiye giydiğiniz zaman amacınız şıklık olduğuna göre, daha şık ve daha iddialı modelleri tercih etmek sizin de hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz. Bu yüzden de dantelli abiyelere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Dantelli tesettür abiye modelleri tesettür giyim sektöründe ürün çeşitliliğinin belki de en fazla olduğu alan diyebiliriz. Çok sayıda başarılı model ile herkesin istediği şekilde giyinebilmesi mümkün görünüyor. İlk olarak tercihini sadelikten yana kullanacaklara bir öneride bulunmak istiyoruz.

Kırık beyaz ya da bej gibi renklerle dantel detaylarının birleşmesi sonucu ortaya çıkan, abiyenin dantelli bir kumaş ile hayat bulduğu modellere bir göz atın. Zaten başka herhangi bir modeli incelemenize gerek olmadığını sizlerde göreceksiniz.

Şık Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Şık Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Dantelli tesettür abiye modelleri içerisinde daha renkli bir şeyler arayanlar için ise iki rengin kullanıldığı modelleri önerebiliriz. Koyu yeşil bir abiye üzerine siyah danteller işlenerek yapılan modeller ya da, kırmızı üzerine siyah ve bordo üzerine siyah gibi renk seçeneklerini sizlere sunabiliriz. Hemen her model ile şık ve zarif bir görünüme ulaşacağınızın da garantisini veriyoruz.

Tesettürlü bayanların özel bir davete giderken ya da önem arz eden bir günde giymekten en fazla keyif aldığı kıyafet olarak abiyeleri örnek gösterebiliriz. Görselliğin bambaşka bir boyuta ulaştığın tesettür abiye modelleri sayesinde tam da arzu ettiğiniz şıklığa ulaşmanız mümkün olabiliyor.

Beyaz Mint Yeşili Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Beyaz Mint Yeşili Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Hal böyle olunca da daha kaliteli bir görüntü için abiyeler arasında doğru tercihlerde bulunabiliyor olmanız gerek. Aksi halde her ne kadar abiye bile giymiş olmasınız, kalitesiz görüntüsü sebebiyle size gölge düşüreceğini aklınızdan çıkartmamanız gerekiyor. Bu sebeple her dönemde popülerliğini koruyan bir model olan dantelli abiyeleri sizlere tavsiye etmemiz doğru olacaktır diye düşünüyoruz.

Dantelli tesettür abiye modelleri görüntü itibariyle gerçekten çok başarılı modellerden oluşuyor. Birçok bayanın dantel detaylı abiyelere sıcak baktığını biliyoruz. Böyle bir algının oluşmasında dantel detaylarının abiyelere çok daha zarif bir görüntü katıyor olmasının etkisi de büyük.

Özellikle açık tonlar üzerine koyu renkli dantel kullanımı hem dantel detaylarının daha net bir şekilde görülmesini sağlayacak hem de elde edilen sonucun çok daha çarpıcı olmasına olanak sağlayacaktır.

Dantelli Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Dantelli Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Dantelli tesettür abiye modelleri içerisinde biraz daha sadeliğin ön planda tutulduğu ürünleri seçmek isteyenler için ise beyaz ya da bej rengin üzerine gene aynı renkte dantel detayların uygulandığı modelleri tavsiye ediyoruz. Özellikle de bel bölgesinde dantel detay kullanımı bu tarz ürünlerde çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesini beraberinde getirecektir.