Çift Taraflı Eşarp Modelleri

Genel kategorisine 25 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en çok para harcanan şey eşarplardır. Fiyat olarak kaliteli bir eşarp almak hiçte öyle ucuz olmayacaktır. Birde her tesettürlü bayanda en fazla bulunan ürün olarak eşarpları göstermek yanlış olmayacaktır. Bu yüzden de tesettürlü bayanları dolaplarından en çok eşarplarla karşılaşmak mümkündür. Hal böyle olunca eşarplara ciddi miktarda para yatırdığımızı fark edebiliyoruz. Fakat bu noktada sizler için sevindirici bir haberden bahsetmemiz gerekiyor. Çift taraflı eşarplar tek bir eşarp ile iki farklı kullanım sunmaktadır. Eşarbın iki tarafının da kullanılabiliyor olması bu sayede farklı kombinlerde aynı eşarbı kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Açık Pembe Çift Taraflı Eşarp Modelleri

Açık Pembe Çift Taraflı Eşarp Modelleri

Çift taraflı eşarp modelleri son dönemde giderek daha da popüler hale gelmeye devam ediyor. Çift taraflı eşarplarda genel olarak birbirine zıt renkler kullanılıyor ve böylelikle birbirinden çok farklı iki eşarp aynı üründe sizlere sunuluyor. Örnek olarak kırmızı ve siyah gibi iki farklı rengin, eşarbın iki tarafında basılması sayesinde sizler için fonksiyonel bir ürün oluşturulmuş durumdadır. O gün hangi renk kombininize uygun olacaksa o tarafını tercih edebilirsiniz.

Çift taraflı eşarp modelleri içerisinde yer alan püsküllü eşarplar görsel olarak hem işlevsel hem de zarif bir ürün olması sebebiyle tercih ediliyor. Püskül detayları sayesinde görüntü itibariyle daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Eşarbın her iki tarafının da kullanılabilir olması ise sizler için en büyük avantajdır.