Çiçekli Kıyafetlerle Başörtüsü Giymenin Yolları

Tesettür Elbiseler kategorisine 21 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yazıda, çiçek kıyafetleri ile Tesettür giymenin en iyi yollarını tartışacağız. Çiçekli kıyafetler, kullanıcının kişiliğini ve ilgisini artırır. En iyi özelliklerinize dikkat çeken stil unsurlarıdır ve bu yüzden herkes tarafından sevilir.  Ünlülerin ve modacıların çok sevdiği son moda trendi, size tarzınızı korumanın ve mütevazı olmanın en iyi yollarını sunuyoruz.

Çiçek Gelinlik İle Başörtüsü

Gelinlik çiçekli tesettür tarzı her geçen gün yeni trendlere göre gelişmektedir. Müslüman düğün başörtüsü elbisesi, temelde elbisenin bir parçası gibi görünmesi için üzerine muhteşem bir başörtüsü atkısı takılmış düğün kıyafetlerini içerir. Kullanılan geleneksel gölge beyaz renktir. Bununla birlikte, başörtüsünün görünümünü güzelleştirmek için, trend olan türban tarzı başörtüsü seçebilir ve başörtüsü üzerine tığ işi çiçekler yaptırabilirsiniz. Bu, gelin düğünü kıyafetini mükemmele çıkaracaktır.

Ofis Kıyafeti Olarak Günlük Çiçek Elbiseli Tesettür

Sizi her zaman rahat ettiren bu gündelik çiçekli uzun elbise ile sıcak yaz aylarında kendinizi serin tutun. Diğer bir stil ifadesi ise beyaz pantolonun beyaz üst, beyaz blazer ve pastel renkli başörtüsü ile eşleştirilmesi. Bu kıyafeti tamamlamak için bir altın saat ve bej bir çantayla süsleyin. Basit ama çarpıcı bir görünüm, tamamen siyah bir görünüm giymek istiyorsanız siyah pantolon, blazer ve topuklu ayakkabılarla da eşleştirebilirsiniz. Ancak bu, gece için uygundur. Söylemeye gerek yok, sıcak bir yaz mevsiminde kimse gündüz siyah giymez.

çiçekli tesettür

Çiçekli Kotlu Tesettür

Her zaman her şeye uygun birkaç beyaz gömlek bulundurun. Bir başka mükemmel ikonik giyim ise, takım elbise altında dikkat çekici olmasına rağmen şık görünen ve hala giyilmeye uygun olan şifon bluzdur. Birbirine bağlı bir görünüm için şifon kumaştan bir başörtüsü ile şifon bluzunuzu eşleştirin. Bir iş resmi için, nötr bir renk tercih etmek daha iyidir.

Çiçekli Ceket İle Tesettür Nasıl Giyilir?

Hem ofis hem de akşam partileri için iyi senkronize olan çok sayıda çiçekli blazer çevrimiçi olarak mevcuttur. Rahat bir tişört, koyu renkli kot pantolon ve beyaz başörtüsü ile eşleştirebilirsiniz.

Çiçekli Kimono ile Tesettür Giyin

Bu görünüm ilkbahar için mükemmel olsa da, yaz aylarında sizinle ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirmek için giyebilirsiniz. Ten rengi bir başörtüsü, takı ve el çantasıyla eşleştirin. Bu Çiçekli Kimono ile spor ayakkabı veya yüksek topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Kış mevsiminde uzun veya kısa bir ceketle eşleştirin.

Çiçekli Pantolonlu Tesettür

Çiçekli pantolonları sevmeyen birinin olacağını sanmıyoruz. Çiçekli pantolonlar, yarı resmi kıyafetlerin yanı sıra gündelik kıyafetler kadar harika görünüyor.

Etiketler : , , ,