Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları

Eşarp kategorisine 25 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Bu 21. yüzyılda, ipek başörtüsü kadınlar arasında popülerlik kazanıyor. Aslında, ipek başörtüsü sadece İslami kadınlar için değil, İslami olmayan kadınlar için de farklı ipek başörtüsü desenleri ve tasarımları yaratan ve defilelerde gururla sergileyen birçok moda uzmanını içeren bir moda ifadesi haline geldi.

İpek sadece cildinizde yumuşak hissetmekle kalmaz, aynı zamanda tüm kıyafetinize lüks ve asil bir görünüm kazandırır. İpek başörtüsü takmayı seviyorsanız, ancak etkili bir şekilde nasıl koruyacağınızı ve ne zaman giyeceğinizi düşünüyorsanız, işte ipek başörtüsü çeşitli durumlarda nasıl giyebileceğiniz ve onları farklı şekillerde nasıl şekillendirebileceğiniz hakkında birkaç fikir vereceğiz.

Arkadaşlarla Buluşmak İçin İpek Başörtüsü

Arkadaşlarla iyi vakit geçirmek, ne kadar büyürseniz büyün her zaman değer vermeniz gereken bir andır. Kötü anlarda, arkadaşlarla hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha iyi hissettirebilir. İpek başörtüsü ile benzer tonlarda veya renk koordinatında abayaları seçin. İpek başörtüsü, en basit kıyafeti bile çekici ve muhteşem gösterebilir.

Arkadaşlarınızla bir sonraki buluşmanızda giyebileceğiniz bu harika kıyafete göz atın. Kırmızı pilili etek, bordo kazak ve ipek başörtüsü ile harika görünüyor. Topuklu botlar, kullanıcının genel görünümünü yükseltir. Bu görünümü pembe bir ruj, boynunuzda hafif bir kolye ve çapraz askılı çanta ile tamamlayın.

ipek başörtüsü

Her Durum İçin Baskılı İpek Başörtüsü

Baskılı ipek başörtüsü 2020 yılının trend olmaya başladı ve bu 2021 yılında da hala güçlü olmaya devam ediyor. Tek renkli başörtülerden sıkıldıysanız, bu kesinlikle denemeniz gereken bir şey. Baskılı ipek başörtüsü sadece estetik görünmekle kalmaz, aynı zamanda size lüks bir görünüm verir.

Dökümlü Kıyafetler İçin İpek Başörtüsü

Gezegende dökümlü bir kıyafeti sevmeyen kadın yok. Dökümlü maksi elbise veya uzun etekler, her kadının kesinlikle muhteşem ve büyüleyici görünmesini sağlayabilir. Basit, hafif bir makyaj, seçeceğiniz maksi elbise ve ten rengi ipek başörtüsü içeren bir el çantası giyin ve doğal olarak çekici görünün.

Siyah Ferace ile İpek Tesettür

Çoğu başörtülü kadınlar Ferace giymeyi çok seviyor. Eğer öyleyse, kıyafetiniz için endişelenmemek gibi büyük bir avantajınız var. Bununla birlikte, Ferace vücut şeklinize göre kişiselleştirildiğinden emin olun. Yapmanız gereken tek şey, ipek başörtünüzü Ferace ile renk koordine etmek. Ofiste güzel bir gün geçirmek için Ferace uyumlu çok katmanlı bir ipek başörtüsü seçin.

Etiketler : , ,