Celine Çanta Modelleri

Çanta Modelleri kategorisine 12 Mayıs, 2021 tarihinde eklendi.

Özellikle son birkaç yılda popülerliğini giderek arttıran Celine çanta modelleri, dünyaca ünlü yıldızların da favori markalarından. Siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mavi, yeşil, turuncu ve daha birçok farklı renk seçeneği ve büyük, küçük tasarımlarıyla her tarza ve zevke hitap eden Celine çantalar, sonbahar-kış sezonunda da yepyeni bir koleksiyon ile mağaza vitrinlerindeki yerini alıyor. Tek renk modellerinin yanı sıra, iki ve daha çok rengin bir arada kullanıldığı modelleri de son dönemde sokakta sıkça görmeye başladık.

Replika ürünleri en çok yapılan çanta markalarından biri olan Celine, ünlü isimlerin sıkça kullandığı modellerden. Fiyatları oldukça yüksek olan Celine çanta modelleri, Türkiye’de de belli mağazalarda satılıyor. sonbahar-kış sezonuna yeni bir koleksiyon hazırlayan marka; bu koleksiyonunda özellikle hardal rengi, lacivert, toprak tonları, mercan rengi, limon sarısı, bordo ve kırmızı renklerini sıkça kullanıyor.

Günlük hayatta ya da nereye gidersem gideyim, çantasız yapamam diyenlerdenseniz, tarzınıza cool bir hava katacak parçalardan biri olan Celine çanta modelleri arasında size uygun modeller bulabilirsiniz.

Siyah ve bordo renkli tasarımları ile popüler olan marka, kısa sürede tüm dünyada tercih edilen bir marka haline geldi. Çantalarınız arasına bir yenisini eklemek isterseniz, her zaman kullanmak isteyeceğiniz bu koleksiyondan bir seçim yapabilirsiniz. Şık, havalı, modern ve tarz modelleri bir araya getiren Celine çanta koleksiyonu, sonbahar-kış sezonunda harika tasarımlara yer veriyor.

Ayrıca aşağıdaki videomuzdan en yeni Celine Çanta Modellerini izleyebilirsiniz.

Etiketler : ,