Büyük Beden Tesettür Modası

Günlük Giyim kategorisine 11 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür giymek, inancın önemli bir yönüdür ve size şık bir görünüm kazandıran çok yönlü bir giyim parçasıdır. En son başörtüsü moda trendlerini arayan tüm büyük beden kadınlar için bu yazı tam size göre. Büyük beden tesettür moda trendlerinden etkileyici bir koleksiyon getiriyoruz. Kıvrımlı kadınlar, göz alıcı bir görünüm için farklı kıyafetlerle başörtüsü giyme konusunda birçok fikir edinebilir. İşte büyük beden tesettür ipuçları;

Kıvrımlı Tesettür İçin Temel Zorunluluklar

İşte dört mevsim giyebilecek yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar. Bu yüzden hepsine sahip olduğunuzdan emin olun ve yoksa mümkün olan en kısa sürede satın alın. Maksi elbise gibi klasik parçalara sahip olmak zorunluluktur ve bunları tonlarca şekilde şekillendirebilirsiniz. Benzer şekilde, tatminkar olmak yerine şeklinizi tamamlayan dikiş stilleri kullanmalısınız. Bol pantolonların mütevazı bir siluet oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verebilirsiniz. Tesettürü giydiğiniz olaylara veya havaya uygun tutun. Tesettürünüzü elbisenizle eşleştirmek zorunda değilsiniz.

Topuklu Ayakkabılar

Topuklar kıvrımlı bir kızın en iyi arkadaşıdır, özellikle de resmi bir etkinliğe gidecekseniz. Stiletto giymekte rahat değilseniz, yüksekliğin yanı sıra daha ince bir silüet ve rahatlık sağladığı için platform topuklu ayakkabılar tercih edin.

büyük beden tesettür

Yüzün Daha İnce Görünmesini Sağlamak İçin Tesettür Stilini Kullanın

Hepimiz etrafta yüzlerce başörtüsü stili olduğunu biliyoruz, ancak hepsi size uymayabilir. Farklı tesettür stilleri deneyin ve yüzünüzü en çok tamamlayanları seçin. Tesettür tarzına nasıl karar verilir? Hangi başörtüsü stilinin size en çok yakıştığını anlayamıyorsanız, başörtüsü taktıktan sonra bir aynanın önünde durun ve başörtüsü ile yüzünüzü çizmek için bir göz kalemi kullanın. Sonra farklı şekilleri karşılaştırın ve yüzünüzün yuvarlak yerine oval görünmesini sağlayanlar elbette seçmeniz gerekenler olacaktır. Uzmanlarımızdan bir başka harika ipucu, takılı bir eşarp stilinin yarattığı çıkıntıyı gizlemek için her zaman çenenizi başörtüsü ile kapattığınızdan emin olmaktır.

Dikey Şeritler Giyin

Daha uzun ve daha ince görünmenin en eski püf noktalarından biri – dikey çizgiler giymek. Ancak, onunla birlikte düz bir renk giyin. Beyaz bir tabandaki şeritler, günlük kullanım için güzel olabilir. Maksi etek için giyerken daha ince çizgileri veya çapraz deseni tercih edin.

Asimetrik Gömlek veya Abaya Giyin

Özel bir etkinliğe katılmayı veya akşam için planlanan bir işleve sahip olmayı mı planlıyorsunuz? Vücudunuzun daha orantılı görünmesi için daha uzun asimetrik bir gömlek giyin. Beyaz kot ile fularlı gevşek yapılı bir pantolon giyebilirsiniz. Sosyal etkinliklere hazırlanırken anlık şık bir görünüm için desenli pantolonlu sağlam bir elbise tercih edebilirsiniz.

Etiketler : , ,