Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri

Abiyeler kategorisine 30 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde oldukça çok tercih edilen elbise, abiye, tunik ve ferace gibi modellerin bedenini bulmak birçok kişi için büyük bir problemdi. Günümüzde ise bu problem giderilerek yerini her bedenden bulabileceğiniz şık ve zarif tesettürlü elbiselere bırakmıştır. Giyim sektörü özellikle tesettürlü hanımlar için son dönemlerde büyük beden giyime önem vermeye başlamış ve birbirinden güzel modellerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Sizler için Büyük Beden Tesettür Giyim ile ilgili tercih edilen bazı modelleri listeledik;

Bayan tesettür giyimde  son yıllarda yaşanan gelişmelerle ile birlikte tesettürlü bayanlar şıklığı yaşayabiliyor. Özellikle büyük beden tesettür giyimde son dönemde ciddi manada gelişti büyük bedende pardösü  tunik modelleri gibi birçok şık model satışa sunuldu. Büyük bedene sahip birçok tesettürlü çok istedikleri ürünleri rahatlıkla buluyor.

Özellikle Moda Nisa,Caddepazar,Ala tesettür gibi birçok markada bu ürünleri bulabilirler. Bayanlar için olmazsa olmaz pardösü modelleri seçilirken sonbaharın trend elbise modellerini seçmek önemlidir.

Büyük beden pardösü modelleri birçok markada rahatlıkla temin edilebiliyor.  Sade ve tek renk modeller tercih etmeniz şıklığınızı pekiştirecektir yaptığınız kon binlerde mutlaka seçtiğiniz ayakkabı modeli ve pardösü rengini uyumlu giyinin.

Büyük beden tesettür giyimde kemer kullanmamanızı  öneririz  çünkü vücudunuzu daha çok ortaya çıkaracaktır. Büyük beden Ferace modelleri seçerken paralel çizgili ürünlerden uzak durun sade ve tek renk modellere yönelin

Tesettür giyimde eşarp seçimi oldukça önemli sade ve gösterişsiz eşarp seçmeniz size çok büyük artı sağlayacaktır. Çünkü büyük bedende özellikle yanlış seçilen bir eşarp tüm havanızı alıp götürecektir. Bu yüzden daha az desenli sade ve şıklığı tercih edin.

Tesettür modellerinde ayakkabı seçimi yine ufak topuklu olmalı  siyah beyaz ve abartı renklerden oluşmamalı tabi renkli bir takım yaptıysanız ona göre bir ayakkabı seçmelisiniz  ama giyinirken mutlaka sadeliğinizi koruyun şıklık kendiliğinden gelecektir.

Tesettür Giyimde Büyük Beden

İnsanlar giyimlerine eskiye nazaran günümüzde oldukça dikkat etmektedir. Özellikle tesettürlü hanımlar hem dini vecibelere uygun hem de hoş bir giyim tarzı için oldukça dikkatli davranmaktadır. Geçmişte sade ve hoş görünümlü tesettür elbiselerinin her bedenini bulabilmek mümkün değildi, fakat günümüzde hemen hemen her bedende elbiseye ulaşabilmek mümkündür. Sizlere bu yazımızda Tesettür Giyimde Büyük Beden konusundan bahsedeceğiz.

Günümüzde tesettür modasında yapılan yenilikler ve çeşitlilik birçok kadının beğenisini toplamayı başarmıştır. Özellikle tesettür giyimde beden problemi yaşayan birçok kadın günümüzde istemiş olduğu modellerin kendisine uygun bedenini rahatlıkla bulabilmektedir.

Geçmişte Tesettür Giyimde Büyük Beden başlı başına bir problem iken son dönemlerde artık bu problemin tamamen çözüldüğünü söyleyebiliriz. Genç ya da yaşlı olsun fark etmeksizin bu istedikleri bedende ve modelde tesettürlü kıyafete ulaşabilen birçok bayan aynı zamanda bazı çeşitlilikleri de takdir ile karşılamıştır. Giyim sektörü ise bu durumdan faydalanarak çeşitli modellerde ve bedenlerde tesettür kıyafetlerini piyasaya sunmuştur.

İşte Büyük Beden Tesettür Elbiseler;

 • İnci Detaylı Büyük Beden Elbiseler; Son dönemlerin oldukça çok tercih edilen büyük beden tesettür giyim kıyafetlerinden olan İnci Detaylı elbiseler 2019 yılında da birçok kadının ilgisini çekebilmeyi başarmıştır. Hem rahatlığıyla hem de şık ve zarif görüntüsü ile beğenileri üzerine çeken bu güzel kıyafete hemen hemen her mağazadan ulaşabilmeniz mümkündür.
 • Fermuarlı Büyük Beden Kap; Tesettür giyimde büyük beden kıyafet tercih edilirken gerek görüntüsü ile gerekse sağlamış olduğu rahatlıkla birlikte Fermuarlı Büyük Beden Kaplar oldukça ön plana çıkmaktadır. Maliyet konusundan da oldukça uygun olan bu elbiseler aynı zamanda güzel ve hoş görüntüsü ile birlikte birçok tesettürlü bayan tarafından tercih edilmektedir.
 • Çıtçıt Detaylı Büyük Beden Pardesü; Pardesü tesettür giyimin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Çıtçıt detaylı büyük beden pardesüler ise son dönemlerde büyük beden kıyafet almak isteyen birçok tesettürlü bayanın ortak noktası haline gelmiştir. Üzerinde yer alan çıtçıt detaylarının sade olan Pardesü üzerinde çok hoş bir görüntü oluşturduğunu da söyleyebiliriz. Bu ürünü de tesettür giyim mağazaları üzerinden kolayca bulabilmeniz mümkündür.
 • Büyük Beden Spor Tunik; Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok tesettürlü bayan bedenine uygun rahat spor kıyafetler bakmaktadır. 2018 yılını değerlendirdiğimizde oldukça ilgi gören Büyük Beden Spor Tuniklerin 2019 yılına da damgasını vurduğunu söyleyebiliriz. Gerek rahatlığı gerekse zarif görüntüsü ile birlikte oldukça çok tercih edilmektedir. Sizlerde büyük beden spor tunikleri tesettür giyim mağazalarından uygun fiyatlarda kolaylıkla satın alabilirsiniz.
 • Çizgi Detaylı Büyük Beden Ferace; Özellikle kilo sorunu yaşayan tesettürlü bayanların en çok tercih etmiş olduğu çizgi detaylar, ferace üzerinde kullanıldığında oldukça şık ve zarif bir görüntü elde edilmesini sağlamıştır. Çizgi detaylı feraceler son dönemlerde içerisinde barındırmış olduğu renkler ve çeşitler ile birlikte 2019 yılı modasında da yer alabilmeyi başarmıştır. Sizlerde çizgi detaylı büyük beden feracelere tesettür giyim mağazaları üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Büyük Beden Anne Elbiseleri

Toplumuzda büyük saygı ile karşılanan anneler ve anne adayları için birçok tesettür giyim mağazası özel modeller oluşturmuştur. Genellikle büyük beden elbiselerin yer aldığı bu kıyafetlerin diğer kıyafetlerden herhangi bir eksiği yoktur.

Gayesi vücudu kapatmak olan tesettür giyim için büyük beden anne elbiselerinin bulunması zor gibi gözükse de son dönemlerde artan talep ile birlikte birçok giyim mağazası büyük beden anne elbisesi üretmeye başlamıştır. Sizler için Büyük Beden Anne Elbiseleri Modellerini listeledik;

İşte Büyük Beden Anne Elbiseleri;

 • Parıltılı Abiye Modeli; Parıltılı Abiye modelleri anne elbiseleri içerisinde yer alan en şık ve rahat kıyafetlerdir. 2018 yılında oldukça çok tercih edilen bu model tesettür giyimin büyük beden seçiminde 2019 yılına da damgasını vurmayı başarmıştır. Genellikle anneler tarafından seçilen ve özel günlerde tercih edilen Parıltılı Abiye Modellerinin büyük bedenini kolayca bulabilmeniz mümkündür.
 • Taş Detaylı Büyük Beden Elbiseler; Taş detaylı büyük beden elbiseler maliyeti ile birlikte birçok tesettürlü bayan tarafından tercih edilmektedir. Ucuz fiyatlara alınabilecek bu şık ve zarif elbiseler aynı zamanda sağlamış olduğu rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Taş detaylı büyük beden elbiselere tesettür giyim mağazaları üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
 • Parıltılı Büyük Beden Tunik Modelleri; Genellikle düğün, nişan ve diğer özel davetlerde tercih edilen Parıltılı Tunik modelleri özellikle tesettürlü hanımların büyük bedenlerde tercih etmiş olduğu kıyafetler arasında yer almaktadır. Şıklığı ve zarifliği ile birlikte ön plana çıkan bu kıyafet aynı zamanda maliyeti ile de ilgi çekmektedir. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bu rahat ve güzel kıyafete birçok tesettür mağazası üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Büyük Beden Tesettür Takımı

Giyimde güzel bir kombin ve takım oluşturmak her zaman zor olmuştur. Güzel ve şık bir takımın sağlanması içerisinde barındırmış olduğu renkler ve desenlerin seçiminde birçok insanı çelişkiye düşürmektedir.

Fakat tam olarak uyum sağlanmış takımlar sizlerin zarif bir görünüm kazanmasına neden olmaktadır. Bu durum özellikle tesettür giyimde ön plana çıkmaktadır. Her beden açısından birçok takımın yer aldığı tesettür giyimde uygun takımı bulmanız sizlerin şık ve hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Sizler için Büyük Beden Tesettür Takımı modellerini listeledik;

İşte Büyük Beden Tesettür Takımı Modeller;

 • 3’lü Tunik Takımı; Tesettür giyimde küçük ya da büyük beden fark etmeksizin en çok tercih edilen modellerden birisi de 3’lü tunik takımlardır. 3’lü Tesettür Tunik takımları gerek şıklığı gerekse zarafeti ile birlikte birçok tesettürlü bayanın ilgisini çekebilmeyi başarmıştır. Giyim konusunda da oldukça rahat olan bu takıma uygun fiyatlar ile birlikte tesettür mağazalarından ulaşabilmeniz mümkündür.
 • Dantel Ceket ve Elbise Takımı; Özel davetlerde ve iş toplantılarında en çok tercih edilen Dantel Ceket ve Elbise Takımına büyük bedenlerde de ulaşabilmeniz mümkündür. Özellikle mülhakatlarda ve iş toplantılarında tercih edilen bu takım rahatlığı ve şıklığı ile birlikte göz kamaştırmaktadır. Dantel ceket ve elbise takımı diğer elbise seçeneklerine göre biraz maliyetli olsa da kullanım ve şıklık açısından birçok tesettür mağazası üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.
 • Doğal Kumaş Eşofman Takımı; Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok bayan yürüyüş ve spora yönlenmeye başlamıştır. Kendisini rahat hissetmek isteyen ve görünümüne önem veren tesettürlü bayanların geneli Doğal Kumaş Eşofman Takımı tercih etmektedir. Hem maliye açısından hem de rahatlık açısından oldukça güzel olan bu takım aynı zamanda zarif bir görüntüde oluşturmaktadır.