Burcum B.C.C. Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 8 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin parlayan yıldızlarından olan Burcum B.C.C. alışık olduğumuz tarzların dışına çıkarak yeniliklere daha açık olmamız gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Bu senenin sokak modasındaki en aktif isimlerden olan Burcum B.C.C. özellikle tunik modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyor.

Mürdüm Rengi Burcum B.C.C. 2018 Tunik Modelleri

Mürdüm Rengi Burcum B.C.C. Tunik Modelleri

Burcum B.C.C. tunik modelleri son derece geniş bir ürün skalasına sahip. Bu da ister istemez bizlere farklı tarzda ürünler seçebilme imkanı sunuyor. Bu noktada ilk olarak size önereceğimiz tunik modeli on tarafı kısa, arka tarafı ise yere kadar uzanan tunikler oluyor.

Arkadan bakıldığında elbise gibi görünen modeller sayesinde son derece sade bir kombin yaparken çok daha etkileyici sonuçlar alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra fermuar detaylı tuniklerinde bu sene çok tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Tuniğin ön kısmı boydan fermuar kullanılarak üretiliyor ve pembe, pudra gibi renkli modellerde bu detay gerçekten zarif bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Burcum B.C.C. tunik modelleri farklı renkler arayanlar içinde birçok model barındırıyor diyebiliriz. En fazla talep edilen renklerden birisi olan vizon, bu seneye damgasını şimdiden vurmuş durunda. Eğer ki risksiz renkleri giymeyi seviyorsanız vizon, beyaz ya da ekru güzel bir tercih olacaktır. Fakat illa ki iddialı olmak isteyenlerdenseniz bu noktada da devreye fuşya rengi Burcum B.C.C. tunikleri giriyor.