Bordo Renkli Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 20 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim trendlerini yakından takip eden herkesin bildiği üzere bordo bu sene de oldukça popüler. Tesettür giyimdeki her modelde karşımıza çıkan bordo, özellikle tunik, bluz ve elbiselerde tercih ediliyor.

Dantel Detaylı Tunik Bordo Tesettür Giyim Kombinleri

Dantel Detaylı Tunik Bordo Tesettür Giyim Kombinleri

Bordo tesettür giyim kombinleri bayanların ilgisini çok uzun süredir çekmeye devam ediyor. Dantelli bordo tunikler bu noktada sizler için çok güzel bir örnek oluşturacaktır. Bordo ve beyaz dantel normalde çok uyumlu değilmiş gibi görünse de ikisi bir araya geldiğinde ortaya gerçekten şık sonuçlar çıkabiliyor. Tuniğin etek kısmında kullanılan dantel detayları ve devamında karşımıza çıkan siyah pantolon tam manasıyla eşsiz bir görsellik sunuyor. Bunun yanı sıra bordo tunik ve siyah pantolon kombin yapacak olan hanımlara bir tavsiyemiz daha var. Bu noktada tuniğin beline pantolon ile aynı renkte bir kuşak bağlamayı düşünmelisiniz. Bu sayede çok daha uyumlu bir kombin elde edebiliyorsunuz.

Bordo tesettür giyim kombinleri içerisinde bluzlarında önemli bir yeri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Özellikle de yazlık kombinlerde bluzları mutlak surette kullanmak gerekiyor. Aksi halde sıcak havada rahat edebilmeniz pekte mümkün görünmüyor. Bunların yanı sıra eteklerinde bordo renk ile bambaşka bir havaya büründüğünü söylemekte fayda var. Bordo renk bir etek ve beyaz bluz ile yapılan kombin tahmin dahi edemeyeceğiniz bir şıklığı size sunuyor. Son olarak elbiselerde de bordo renk tercihini göz ardı etmemeli siyah eşarp ve ayakkabılar ile kombin tamamlamalısınız.