Bayramlık Eşarp Kombinleri

Genel kategorisine 26 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Ramazan Bayramı için çok az bir süre kalmışken bayanlar için hazırlık yapma süreci de başlamış bulunuyor. Birçok bayan bayramda güzel ve şık görünebilmek adına alışverişlerini yapıyor ve uygun kombinleri oluşturmaya çabalıyor. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken nokta eşarplardır denilebilir.

Açık Tonlarda Bayramlık Eşarp Kombinleri

Açık Tonlarda Bayramlık Eşarp Kombinleri

Eşarp, tesettürü bir bayanın en çok dikkat çeken kıyafetidir ve bu yüzden de özen gösterilmesi gerekmektedir. Eşarp kombinleri sayesinde bayram  gibi önemli ve anlam yüklü bir günde son derece derli toplu ve şık bir görüntüye kavuşmak mümkün olmaktadır.

Bayramlık eşarp kombinleri oluşturulurken ilk olarak göz önünde bulundurulması gereken husus kuşkusuz renk uyumudur. Ne tarz bir kombin yaptığınızın çok fazla önemi yok. İlk olarak renklerin uyumuna dikkat etmelisiniz. İsterseniz etek ve bluz kombini yapabilir isterseniz bir elbise seçebilir isterseniz de gömlek etek ya da pantolon seçebilirsiniz. Fakat sizlere tavsiyem özellikle iki parçalı kombinlerde eşarp ile etek ya da pantolonun aynı renklerde olmasına özen göstermenizdir. Üst kısma giyeceğiniz ürünün de bunlardan farklı ama fazla sırıtmayacak bir renkte seçmeniz ideal olacaktır. Örnek olarak kırmızı ve siyah uyumundan yola çıkarak bayramlık eşarp kombinleri yapılırken pantolon ve eşarp siyah, üstünüze giyeceğiniz bluz da kırmızı renkte seçilirse ortaya son derece başarılı bir kombin çıkacaktır.