Bayram Tesettür Elbise Modelleri

Genel kategorisine 9 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Bayram kutlamaları bizler için çok önemli ve o gün çok güzel giyinmeye çalışmaktayız. Bu yüzden bayram kıyafetleri hakkında düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Evet, bayram tesettür elbise için yeni bir kıyafeti sergilemek için her zaman harika bir fırsattır ve yeni olmasa bile zaten sahip olduğunuz parçalardan pek çok başörtüsü kıyafet fikri toplayabilirsiniz. Aslında, bayram için bu başörtüsü kıyafet fikrinin size ilham vereceğine ve şık bir bayram görünümüne sahip olacağınıza bahse gireriz. İşte bayram tesettür elbise modelleri;

Katmanlı Elbiseler

Büyük maksi katmanlı elbiseler bu yıl büyük bir trend ve bayram kıyafeti için mükemmeller. Zevkinize bağlı olarak parlak bir renkli, çiçekli veya beyaz tercih edebilirsiniz. Plaja gidiyorsanız da harika olabilir.

bayram tesettür elbise

Kot Pantolon Üzerine Gömlek

Bu, tesettür modacılar arasında çok havalı ve modern bir görünüm ve sıcak bir moda trendi. Denim kot pantolon ve türban ile kolayca şekillendirilebilir. O kadar şık ve eğlenceli bir görünüm ki sadece en sevdiğiniz beyaz gömleğinizi gerektirir.

Tulumlar

Şık ancak kısıtlayıcı olmayan bir şey arıyorsanız, renkli bir tulum giyebilirsiniz. Süper şıklar, aşağı veya yukarı giyilebilirler ve çok rahatlar. Bunların altına spor ayakkabı veya topuklu giyebilirsiniz.

Pilili Etek Tesettür Kıyafet

Gerçekten şık ama ince ve basit bir şey arıyorsanız pileli etek en iyi seçimdir. Bol, şık bir bluz ve topuklu ayakkabılarla giyebilirsin. Ya da uzun bir elbise tarzı gömlekle giyebilir ve eteğin öne doğru çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Başörtüsü genç ve yaşlı bayanlar arasında popüler hale geldiğinden, onu farklı şekillerde giymeniz gerekir. Yazın rahat yaşamak istediğiniz gibi gevşek başörtüsü modellerini seçin. Tesettür görünümü ekstra katmanı ile boynunuzu ve göğsünüzü mükemmel şekilde örter. Bu başörtüsü ve herhangi bir kıyafetle görünmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler : , ,