Baskılı Eşarp Modelleri

Genel kategorisine 10 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Eşarplarda birbirinden farklı ve renkli modellere ulaşmak günümüzde çok daha kolay bir iş haline gelmiş durumda. Baskı yöntemi sayesinde eşarplara istenilen her türlü resim, desen ya da figür işlenebiliyor. Bu sayede de tesettürlü bayanlar daha fazla sayıda modele ve alternatife sahip olabiliyorlar. Hal böyle olunca da baskılı eşarp modellerine olan ilginin artması şaşılacak bir durum olmaktan çıkarak alışıldık hale gelmektedir. Farklı desenler ve farklı figürler için ideal bir seçenek olan baskılı eşarp modellerinin kaliteli markalar tarafından çıkartılıyor olması eşarpların görsel olarak çok daha başarılı bir hal almasına olanak sağlıyor.

Şık Baskılı Eşarp Modelleri

Şık Baskılı Eşarp Modelleri

Baskılı eşarp modelleri arasında son dönemde bir nevi tablo görüntüsündeki modellerin sıklıkla tercih edilir hale geldiği gerçeğini göz ardı etmememiz gerekiyor. Kız Kulesi ya da İstanbul’dan herhangi bir manzaranın baskı yöntemi ile eşarplara aktarıldığı bu modeller her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor. Tesettürlü bayanların da şık görünmek ve zarif bir yapıya bürünmek adına bu tarz eşarplara yönelmesi mantıklı bir seçim olarak önümüze çıkmaktadır.

Baskılı eşarp modelleri içinde çiçek desenlerinin de fazlasıyla kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Birçok bayan için çiçek desenli eşarplar görsel olarak şıklıkla direk olarak ilişkilendirilmekte ve bu sebeple tercihlerde çiçek desenli eşarplara yönelik olarak gerçekleşmektedir. Aynı zamanda son dönemde leopar desenli eşarplarında hatırı sayılır ölçüde beğeni topladığı unutulmamalıdır.