Avenna Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 13 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların kombinlerinde farklılık oluşturabilmek adına yeleklerden yararlanmaları artık alışıldık bir durum. Son birkaç sezondur sokak modasının en önemli parçalarından birisi haline gelen tesettür yelek modelleri bu sene de oldukça popüler. Kaliteli markalar tarafından üretilen başarılı modeller sayesinde kombininize gerçekten renk katabiliyorsunuz.

Deri Detaylı Siyah Avenna Tesettür Yelek Modelleri

Deri Detaylı Siyah Avenna Tesettür Yelek Modelleri

Bu alanda en başarılı isimlerden birisi olan Avenna, yeni sezon tesettür yelek modelleriyle bu seneye damga vurmaya hazırlanıyor. Kalitelisini ve tecrübesini konuşturan marka, tesettür yelek dendiğinde akla ilk olarak gelecek isimlerden birisi durumunda. Eğer ki sizlerde kombinlerinize hareket katmak istiyorsanız mutlaka bir Avenna yeleğini denemelisiniz.

Avenna tesettür yelek modelleri bizlere farklı tarzlardaki ürünler sunuyor. Kimi model son derece klasik bir tarza sahipken kimi yelekte ise daha sportif bir görünüm hakim. İlk olarak daha klasik tarza yakın olan ürünleri ele almak istiyoruz.

Bu noktada uzun yeleklerin ön plana çıktığını unutmamak gerekiyor. Özellikle deri detayları bulunan koyu renkli yelek modellerine mutlaka göz gezdirmenizi öneriyoruz. Aynı şekilde bordo renkli ürünlerde klasik tarza güzel bir örnek konumunda.

Avenna tesettür yelek modelleri spor tarzdaki ürünlerde ise daha çok kısa yelekleri tercih etmiş durumda. File detaylı saks mavisi ya da lacivert renkli kısa yeleklerin son derece zarif bir görüntüsü var ve oldukça da kullanışlı olduklarını söylemek gerekiyor. Bunun yanı sıra spor tarzdaki zincir kemer detaylı ürünlerde güzel bir alternatif oluşturuyor diyebiliriz.