Avenna Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 29 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde feracelerin yeri her daim ayrı olmuştur. Feraceler görüntü itibariyle sade ürünlerdir ve kullanım rahatlığı sunan modelleri sayesinde tesettürlü bayanlar için her zaman ilk tercihler arasında yer almıştır. Şimdi ise Avenna gibi markalar sayesinde feracelere bambaşka bir pencereden bakma imkanına kavuşabiliyorsunuz.

Kapişonlu Somon Avenna Ferace Modelleri

Kapişonlu Somon Avenna Ferace Modelleri

Avenna ferace modelleri normal şartlarda sadeliğin ön planda olması gereken feracelerin bu yapısını bozmadan son derece şık bir görüntü verilmiş olan ürünleriyle dikkatleri çekiyor. Genel itibariyle siyah renge alıştığımız feracelerde Avenna farklı renk alternatifleri sunarak bu alanda da önemli bir işin altına imza atmış durumda.

İlk olarak somon rengi ürünleri ele almak istiyoruz. Somon rengi görüntü itibariyle yaz mevsimine de fazlasıyla uygun bir renk ve kaliteli görüntüsü tesettürlü bayanların dikkatini çekmeyi başardı.  Hem şık hem de işlevsel bir model arayanlar için ise tavsiyemiz Avenna’nın kırmızı renkli kapişonlu ürünleri olacaktır. Kapişon detayı sayesinde yağmurlu havalarda daha rahat bir kullanım imkanı sizlere sunulmuş durumda.

Avenna ferace modelleri desenli açık mavi ürünü sayesinde sokak modasına da etki etmeyi başardı. Açık mavi renk, kolay kombinlenebilir yapısı sayesinde tesettürlü bayanlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Siyah ve lacivert renkli ürünler ise sadelikten vazgeçemeyen bayanlar için gene ilk tercihler olacaktır diyebiliriz. Bu noktada siyah renkli modellerde kullanılan dantel detayları normale nazaran çok daha şık bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecek. Son olarak baskı detaylı modellerinde güzel birer alternatif oluşturduğunu unutmamanızı tavsiye ediyoruz.