Aşiyan Etek Modelleri

Etek kategorisine 5 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan bu sene etekleri sayesinde tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Hem sade hem de iddialı ürünleri bir arada sunan Aşiyan, bu sayede herkesin ihtiyacına göre ürün bulabilmesini kolaylaştırmış durumda.

Çiçek Desenli Aşiyan 2018 Etek Modelleri

Çiçek Desenli Aşiyan Etek Modelleri

Aşiyan 2018 etek modelleri gündelik yaşam için yapacağınız kombinlerde size büyük kolaylık sağlayacaktır. Yaz sezonunun içinde olduğumuz şu günlerde çiçek desenleri etekler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz ya da ekru gibi açık tonların üzerine rengarenk çiçek desenleri uygulanarak elde edilen şık etekler, kombinlerinize zarif ve şık bir hava katacaktır diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra daha sade bir ürün tercih etmek isterseniz eğer düz sade, somon ya da ekru renkli etekler daha doğru bir tercih olacaktır. Özellikle sarı renkli eteklerin kolay kombinlenebilir olması sizin için büyük bir avantaj olacaktır diyebiliriz.

Aşiyan 2018 etek modelleri içerisinde yer alan geniş pileli ürünler ise elinizdeki en güzel alternatiflerden birisi konumunda. Eğer ki pileli etekleri seviyorsanız geniş pile detaylı modelleri de çok seveceksiniz diye düşünüyoruz.  Geniş pile detaylı eteklerde daha çok açık sarı ya da lacivert ve siyah gibi renklerin tercih edildiğini de unutmamak gerekiyor. Puantiyeli eteklerinde sokak modasında çok fazla kullanıldığını göz önünde bulundurarak kombinlerinizde mutlaka yer vermeniz gereken bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var. Kısacası Aşiyan bu sene etekleriyle favori markalarınız arasında girecek gibi görünüyor.