Armine Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de tartışmasız tesettür giyimin en iddialı ismi haline gelen Armine, son olarak bluzlarını tanıtarak tesettürü bayanların yüzünü güldürmeyi başardı. Kaliteli, şık ve zarif görünümdeki modeller birçok bayanın ilgisini çekmeye başladı ve kombinlerde de Armine etkisi rahatlıkla görülebiliyor.

Desenli Şifon 2018 Armine Bluz Modelleri

Desenli Şifon Armine Bluz Modelleri

Armine bluz modelleri kalitenin bluzlara yansıtılmış hali olarak kabul edebileceğimiz bir koleksiyona sahip. Armine zaten tesettür  giyimde kendisini fazlasıyla ispat etmiş durumda ve bunu bluzlara da çok güzel şekilde yansıtıyor. Özellikle şifon detayı son dönemde bluzlarda sıklıkla kullanılıyor ve Armine’de bu durumu gayet güzel şekilde ele almış diyebiliriz. Desenli şifon bluzlar görüntü itibariyle gerçekten çok ama çok başarılı bir ürün diyebiliriz. Hem son derece sade hem de klasik tarzdaki görüntüsü ile iş hayatında ya da gündelik yaşamda tercih edilebilecek bir model olarak gösterilebilir.

Armine bluz modelleri yaz mevsiminin de etkisiyle birlikte çiçek desenlerinin de sıkça kullanıldığı ürünleri barındırıyor. Çiçek desenleri havaların ısınmasıyla birlikte sokak modasındaki yerini de giderek sağlamlaştıracaktır. Bu noktada Armine’nin çiçekli bluzlarına dolabınızda ve kombininizde yer vermek akıllıca olacaktır diye düşünüyoruz. Son olarak Armine modelleri içerisinde dikkat çekici bir şeyler arayanlar için erguvan renkli bluzları önerebiliriz. Erguvan rengi bu senenin trendleri arasında girmiş durumda ve özellikle şifon bluzlarda çok başarılı sonuçlar verebiliyor.

Armine tesettür giyimin en başarılı markaları arasında gösteriliyor ve bu övgüyü hak etmek için oldukça haklı gerekçeler olduğunu da söyleyebiliyoruz. Marka, piyasaya sürdüğü ürünler ile bayanlar arasında oldukça popüler durumda ve bunun sonucunda da tesettürlü bayanların ilk olarak baktıkları marka haline gelmiş durumdadır. Armine, 2018 senesi için çıkarttığı bluz modelleri ile de kaliteli belli bir standarda oturttuğunu herkese gösteriyor. Oldukça kaliteli ve şık modeller arasından herkesin kendisine göre bir bluz bulabileceğini söylememiz mümkün olabiliyor.

Uzun Pudra Armine Yazlık Gömlek Modelleri

Uzun Pudra Armine Yazlık Gömlek Modelleri

Armine bluz modelleri ağırlıklı olarak renkli modellerden oluşuyor denilebilir. Turuncu renginin en çok öne çıkan renk olduğunu söyleyebiliyoruz. Birçok modelde turuncu ya da tonlarının kullanılıyor olması, özellikle yaz ayları için ideal bluz modellerinin oluştuğu anlamına geliyor. Aynı zamanda bluzlarda kullanılan tül detayları sayesinde sıra dışı fakat bir o kadar da şık bluzlar piyasaya sürülmüş durumdadır. Turuncudan sonra en çok görebileceğiniz renk ise bordo olacak demek yerinde olacaktır. Bordo da en az turuncu kadar popüler bir renk ve görsel olarak herkesin beğenisini kazanacaktır.

Uzun Armine Bluz Modelleri

Uzun Armine Bluz Modelleri

Armine bluz modelleri arasında fiyonklu modeller şık görünmek için kilit ürünlerden bir tanesidir. Fiyonk detayı ile görsel anlamda biraz farklılık yaratılmış ve aynı zamanda şık bir görüntü ortaya çıkartılmıştır. Fiyonk detaylı ürünlere göz atmadan bir bluz seçmek büyük hata olacaktır.