Alvina Büyük Beden Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 27 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar arasında herkesin zayıf bir vücuda sahip olması gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat günümüzde biraz olsun etrafınızdaki tesettür giyim mağazalarına göz attığınızda sanki herkesin zayıf olmak zorunluluğu varmış gibi hep küçük bedenli ürünlerin üretildiğine şahit olacaksınız. Bu noktada sektörün önemli bir eksiğini gideren markalardan bir tanesi olarak karşımıza Alvina çıkmaktadır. Alvina, son dönemde piyasaya çıkarttığı büyük beden ürünlerle büyük bir eksikliği gidermekte ve büyük beden giyen bayanların yüzünü güldürmektedir. Markanın son dönemde en popüler ürünü olarak da tunikleri göstermek mümkündür.

Yeşil Alvina Büyük Beden Tunik Modelleri

Yeşil Alvina Büyük Beden Tunik Modelleri

Alvina büyük beden tunik modelleri arasında en çok ilgi ile karşılanan model olarak asimetrik kesim tunikleri göstermek yerinde olacaktır. Asimetrik kesimi sayesinde oldukça ilgi çekici bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayan bu model birçok bayan tarafından favori ürünler arasındaki yerini şimdiden almıştır. Bunun yanı sıra klasik tarzda tuniklerden hoşlananlar için de çok sayıda renk alternatifine sahip bir ürün çeşitliliğinden söz etmek yerinde olacaktır.

Alvina büyük beden tunik modelleri içinde yer alan bir diğer popüler model olarak desenli tunikleri söylemek yerinde olacaktır. Tunik üzerine işlenen başarılı desenler sayesinde hem birçok kombinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün elde edilmiş hem de şıklık noktasında her bayanın takdir edeceği cinsten bir sonuç elde edilmesi  mümkün hale getirilmiştir.