Al-Marwah Tesettürlü Etek Modelleri

Etek kategorisine 7 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Al-Marwah bu güne kadar piyasaya çıkarttığı hemen her modeli ile büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Bu durum yeni sezon etek modelleriyle de devam edecek gibi görünüyor. Tesettür etek modelleriyle çok iddialı bir koleksiyon oluşturan Al-Marwah, ilerleyen günlerde sokak modasını domine edecek gibi görünüyor.

Sarı Al-Marwah Etek Modelleri

Sarı Al-Marwah Etek Modelleri

Al-Marwah etek modelleri kaliteli kombinler yaparken asla göz ardı edilmemesi gereken bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Tesettür giyimde etekler fazlasıyla kullanılıyor ve bu noktada AL-Marwah, sektörün en başarılı isimlerinden birisi.

Renkli ürünleri sevenler için Al-Marwah koleksiyonunda yer alan bordo ve fuşya renkli modeller çok doğru birer tercih olacaktır. Bordo renkli ürünler daha çok gece davetlerine giderken yapılacak olan kombinler için doğru bir tercih olacaktır.

Gündelik yaşamda da kullanılabilecek olsa da bordo rengi gece davetlerinde daha çok göreceğiz diye düşünüyoruz. Fuşya renkli ürün ise hem gece davetlerinde hem de gündelik yaşamda tercih edebileceğiniz bir model konumunda.

Al-Marwah etek modelleri içerisinde sarı renkli ürünler alternatif bir renk arayanlar için çok doğru bir tercih olacak gibi görünüyor. Sarının kombinlenmesi kolay bir renk olması ve doğru parçalarla bir araya getirildiğinde gerçekten çok şık sonuçlar vermesi sebebiyle ilerleyen günlerde sokak modasında sıkça görebileceğimizi düşünüyoruz.

Kalem eteklerinde bu sezon tesettür etek modeller içerisinde çok popüler olacağını söylemek gerekiyor. Kalem etekleri seven bayanların Al-Marwah’ın modellerini de çok seveceğini söylemek yanlış olmayacaktır.