Aker Bluz Modelleri

Genel kategorisine 8 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Bluzlar tesettürlü bayanların favori ürünleri arasında yerini alıyor. Görsel açıdan oldukça iyi bir görüntüye sahip olan bu ürünler her geçen gün daha fazla sayıda bayan tarafından tercih edilir hale geliyor. Bunun sonucunda da tesettür giyimin önemli markaları tarafından bluz alanına olan ilgi artıyor ve her geçen gün daha başarılı ürünler vitrinlerdeki yerini alıyor. Aker, bluz konusunda kuşkusuz sektörün en iyisi olarak gösteriliyor ve kaliteli bir kreasyonla bu sene de tesettürlü bayanların kalbini kazanacağa benziyor. Zarif ve şık bir görüntü için Aker bluzları ideal bir tercih olarak görülüyor.

Sarı Aker Bluz Modelleri

Sarı Aker Bluz Modelleri

Aker bluz modelleri genel olarak açık tonların hakimiyetinde denilebilir. Açık tonlarda bluz modeller hem daha ferah bir görüntüye kavuşmanızı sağlarken özellikle yaz aylarında güneş ışıklarından olabildiğince az etkilenmenizi de sağlayacaktır. Kısacası yaz aylarında Aker’den bluz alırken açık renkli modellere yönelmenizde fayda olacağını söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra tül detayları olan bluzlar son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Gerdan, omuz ve kol bölgesinde kullanılan tüller, bluzunuza çok daha şık bir görüntü kazandırmaktadır.

Aker bluz modelleri arasında puantiyeli modellere dikkat çekmemiz gerekiyor. Toprak tonlarının üzerine işlenmiş beyaz ya da krem rengi puantiyeler çok sevimli ve aynı zamanda şık bir görüntü anlamına geliyor.