Aker İpek Şal Modelleri

İpek Şal Modelleri kategorisine 30 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.

 Tesettür giyimin temel öğelerinden birisi olan şallar, her tesettürlü bayanın önem vermesi gereken bir konu. Hal böyle olunca da mümkün mertebe en kaliteli ürünleri tercih etmek gerekiyor. Son dönemde şal konusunda tesettür giyim sektörünün liderlerinden birisi olarak Aker’i sizlere tavsiye ediyoruz. İpek şal modelleriyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Aker, kaliteli, şık ve zarif bir ipek şalın nasıl olması gerektiği konusunda ders veriyor. İpek şalların asil görüntüsünün kombininize katacaklarını da düşündüğünüzde Aker’in ne kadar iyi bir tercih olacağını daha net görebilirsiniz.

Sade Aker İpek Şal Modelleri

Sade Aker İpek Şal Modelleri

Aker ipek şal modelleri geniş bir renk seçeneği imkanı sunuyor. Her renkten model bulmanın mümkün olduğu koleksiyon sayesinde yapacağınız kombinlere göre bir tercihte bulunabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra birçok modelde karşımıza çıkan püskül detayı ipek şalların çok daha şık bir görünüme bürünmesini beraberinde getiriyor. Şuan için Aker’in ipek şallarında ne fazla tercih edilen renkler ağırlıklı olarak açık tonlar. Taba, açık sarı, bej ve ekru popüler olan renkler arasında yer alıyor.

Aker ipek şal modelleri içerisinde yer alan siyah renkli ürünler ise tercihini sadelikten yana kullanacak olan hanımlara ilk tavsiye edeceğimiz ürün olacak. Asil bir görüntüye sahip olan siyah renkli ipek eşarpların kombinlerde hoş bir görüntüye sahip olacağını söyleyebiliriz.