7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Pardesüler tesettür giyimin temel parçalarından birisi ve her tesettürlü bayanın dolabında bolca mevcut. Fakat yeni sezonla birlikte sokak modasına ayak uydurmak isteyen bayanlar için 7 İklim’in pardesü modelleri mutlaka incelenmesi gereken ürünler arasında gösterilebilir.

Biye Detaylı Somon 7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Biye Detaylı Somon 7 İklim Yeni Sezon Pardesü Modelleri

7 İklim yeni sezon pardesü modelleri ürün çeşitliliğinin çok geniş olduğu bir koleksiyon diyebiliriz. 7 İklim bu sene gerçekten başarılı bir ürün grubu ile karşımıza ve biye detaylı pardesüler tesettürlü bayanlardan ciddi manada ilgi görüyor.

Biye detaylı pardesülerde somon rengi ön plana çıkıyor. Zarif ve şık bir görüntüye sahip olan bu modeli incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra gene açık tonlardan devam edecek olursak yavruağzı renginin kullanıldığı pardesüleri de göz ardı etmemeniz gerektiğini söylemeliyiz.

Eğer ki yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte kombinlerini ağırlıklı olarak açık renklerden yapacaksanız yavruağzı bir pardesü size aradığınız şıklığı fazlasıyla verecektir.

7 İklim yeni sezon pardesü modelleri içerisinde yer alan astarsız siyah renkli ürünün de güzel bir alternatif oluşturduğunu söylemek gerekiyor. İddialı ve şık bir görüntüye sahip olan bu model ile isterseniz gündelik bir kombin yapabilir, isterseniz de gece davetlerinde boy gösterebilirisiniz.

Gündelik yaşamda kullanabileceğiniz tarzda sade bir şeyler arıyorsanız eğer bu noktada da devreye kot pardesüler giriyor. 7 İklim koleksiyonu içerisinde yer alan buz mavisi kot pardesüler sizlerinde beğenisini kazanacaktır diye düşünüyoruz.