3 Damla Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 10 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların en fazla kullandığı kıyafetlerin başında feraceler geliyor. Birçok bayan için tesettür giyim kültürüne uygun bir kıyafet olarak da adlandırılan feraceler son dönemde giderek daha popüler olmaya başladı.

Ferace üreten markaların kaliteli ürünleri piyasaya çıkartması ile birlikte hem görsellik hem de rahatlık açısından en ideal kıyafetlerden birisi haline gelen feraceler, yeni yılda sokak modasının en etkin parçalarından olacak gibi görünüyor. 3 Damla markası söz konusu feraceler olduğunda belki de akla ilk olarak gelen isimlerden. Özellikle ferace alanında faaliyet yürüten bir isim olması, ürettiği feracelerde çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

2018 3 Damla Ferace Modelleri

3 Damla Ferace Modelleri

3 Damla ferace modelleri ilk etapta renkleriyle dikkat çekiyor. Feracelerde alışık olduğumuz siyah renk 3 Damla modellerinde de en fazla karşılaştığımız renk diyebiliriz. Fakat alternatif bir şeyler arayanlar için önerimiz turkuaz ya da bordo olacaktır. Gerçekten zarif bir görünüme sahip olan bu renkler sayesinde istediğiniz farklılığı yakalayabileceksiniz. Aynı zamanda siyah renkli modellerde de çok sayıda zarif ürün bulunduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

3 Damla ferace modelleri  arasında yer alan siyah renkli ürünlerde ise zımba detaylı feracelere göz atabilirsiniz. Zımba detayı iki sene önce çok popülerdi ve bu sene tekrardan karşımıza çıkıyor. Omuz kısmında zımba detaylarının kullanıldığı feraceler ile şık ve zarif bir görünüm elde edebiliyorsunuz.