2021 İçin Yeni Başörtüsü Stilleri

Eşarp kategorisine 6 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Başörtüsü stilleri konusunda yaratıcı olan birçok kadın var. Eskiden başörtüsü daha basit bir tarzda giyilirdi, ancak zamanla birlikte trendler değişti. 2021 için en iyi ve en yeni başörtüsü stiline bir göz atın.

En Son Başörtüsü Stilleri

Tesettür İle Sportif Görünüm

Sporu seviyorsanız, spor giyim başörtüsü, o zaman bu tam size göre. Spor bayan başörtüsü eşarpları, ultra hafif soğuk teknoloji malzemesi kullanılarak yapılır. Harika bir ürün, hafiftir ve profesyonel spor kadınları için uygun nefes alabilen malzeme kullanılarak yapılmıştır. Aynı zamanda spor meraklıları için harika bir ürün.

Düğümlü Tesettür tarzı

Genç kızlar arasında, özellikle de okula gidenler ve üniversiteye gidenler arasında popüler olan bu Düğümlü tarz başörtüsü, mütevazı görünürken başörtüsü göstermek için yeni bir stil aşıladığı için oldukça popülerdir. Düz beyaz, kırmızı, sarı, yeşil gibi birçok renk mevcuttur.

Emirati Tesettür Tarzı

Emirati modasını seviyorsanız, kesinlikle bu stili seveceksiniz. Emirati başörtülerinin uzunluğu daha kısadır ve Abayalar ile birlikte giyilir.

Basit ve Kolay Başörtüsü Stili

Aceleniz varsa, bu basit başörtüsü stili sizin için en uygunudur. Saniyeler içinde giyebileceğiniz en basit ve en kolay tesettür tarzlarından biridir. Tek yapmanız gereken altını takmak ve başörtüsünü dairesel bir hareketle etrafına sarmak.

2021 Başörtü modelleri

Şık Katmanlı Tesettür

Katmanlı başörtüsü stilleri popülerdir ve bunları gururla nasıl giyeceğini gösteren düzinelerce YouTube video eğitimi vardır. İpek veya şifon gibi hafif ve kaygan bir şey değil, sert bir malzeme kullanıyorsanız, katmanları yönetmek oldukça kolaydır.

Kışlar İçin Sıcak Yün Tesettür

Hafif bir kumaş kullanıyor olsanız bile sıcak ve güvenli olacağı için başörtüsü takarken kışa uygun olmanız gerekmez. Bununla birlikte, fazladan sıcaklığa ihtiyacınız varsa, yün başörtüsü kullanın. Kesinlikle rahatlar ve yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahipler. Seçtiğiniz tarz ne olursa olsun, sıcak yün tesettürler size yakışacaktır.

Etiketler : , ,