2018 Yılında Armine Gömlek Modelleri ile Şık Kombinler Bizi Bekliyor.

Genel kategorisine 3 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde özellikle yaz aylarında pardesü giyilmesi büyük bir zorluk olarak görülebilir.  Bu yüzden de çok sayıda tesettürlü bayan gündelik yaşamda pardesü tercih etmeyebiliyorlar. Yaz aylarında böyle bir tercihte bulunacaksanız eğer üzerinize giyeceğiniz kıyafetin önemi birkaç kat daha fazla artmaktadır. Bu noktada en çok tercih edilen ürün olarak tesettür gömlekler ön plana çıkıyor. Gömlek dendiğinde de akla ilk olarak gelen marka olan Armine, 2018 senesinde gene tesettürlü bayanların yüzünü güldürecek gömlek modelleri ile vitrinlerini süslemeye başlamış durumdadır. Hem şık hem de kaliteli görüntüye sahip olan bu gömlekler ile istediğiniz şıklığa rahatlıkla ulaşabileceğiniz bilmelisiniz.

2018 Armine Gömlek Modeli

2018 Armine Gömlek Modeli

2018 Armine gömlek modelleri arasında kare desenli gömlekler son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Kare desenlerin görsel açıdan çok zarif ve hoş bir görüntüye sahip olduğunu söylememiz gerekiyor. Genellikle beyaz ya da krem gibi açık tonlarda renklerin üzerine daha canlı e hareketli renklerle kara deseni uygulandığını söyleyebiliriz. Bu tarz bir yaklaşım sonuç itibari ile bayanlar tarafından oldukça benimsenmişe benziyor ve şık bir görüntü ortaya çıkartıyor.

2018 Armine gömlek modelleri arasında yaz ayları için vazgeçilmez modellerden birisi olan çiçek desenli gömleklere de değinmeden geçmememiz gerekiyor. Çiçek desenli modeller görsel olarak oldukça güzel ve hareketli yapısı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

 

Etiketler : ,