Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Genel kategorisine 27 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Havaların ısınmasıyla birlikte tesettür yaz trendleri de oluşmaya başladı. İlk izlenimler bu sezon tuniklerin çok fazla tercih edileceği yönünde. Şimdiden sokak modasında kendini fazlasıyla hissettirmeye başlayan tunikler için dolabınızda yer açmanız mantıklı olacaktır.

Çiçekli Beyaz 2018 Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Çiçekli Beyaz 2018 Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

2018 yazlık tesettür tunik modelleri kuşkusuz her tesettürlü bayanın dolabından yer etmeyi başarmıştır. Tesettür tuniklerde bu sene biraz daha farklı tarzlara kayıldığını söyleyebiliyoruz. Eskiden sıradan kalıplar tercih edilirken bu sene asimetrik kesimli, salaş tarz ön plana çıkıyor. Bu noktada da beyaz renkli ürünler çok fazla tercih edilmeye başlanmış durumda. Altına koyu renklerde kot ya da kumaş pantolon tercih edilip ayakkabı olarak da topuklu kullanılırsa eğer eşsiz bir görüntüden söz etmek mümkün olabiliyor. Eğer ki yeni sezonun tunik trendlerini yakalamak istiyorsanız sözünü ettiğimiz modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

2018 yazlık tesettür tunik modelleri arasından biraz daha sade şeyler seçmek isteyenler için ise önerimiz siyah renkli, düğme detaylı uzun tunikler olacaktır. Bu tunik kolay kombinlenebilir yapısı sayesinde gündelik yaşamda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Püskül detaylı tunikler ise daha çok gece davetlerinde tercih ediliyor. Tuniğin etek kısmında kullanılan püsküller görsel anlamda size farklı bir hava kazandırıyor. Saks mavisi, yeşil, pudra ve sarı da tesettür yazlık tunikler için en fazla tercih edilen diğer renkler olarak gösterilebilir. Son olarak her daim olduğu gibi çiçek desenli tuniklerinde hala çok popüler olduğunu unutmamakta fayda var.