Yazlık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 6 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür konusunda büyük farklılıklar var diyebiliriz. Normalde son derece sade bir yapıya sahip olması gereken feracelerde artık daha gösterişli ve dikkat çekici bir yapının oluşturulduğunu belirtmek gerekiyor.

Dökümlü 2018 Yazlık Ferace Modelleri

Dökümlü 2018 Yazlık Ferace Modelleri

2018 yazlık ferace modelleri şu sıralar tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Görsel açından alıştığımız ferace yapısının dışına çıkaran daha gösterişli ve hareketli modellerin olduğu yazlık feracelerde ilk etapta dökümlü ürünler tercih ediliyor diyebiliriz. Siyah rengin ağırlıkta olduğu dökümlü feracelerde işin içine altın rengi detayların da dahil edilmesiyle birlikte normalden çok daha şık ve zarif bir görüntü elde edilebildiğini söylemek mümkün. Alternatif bir model arayanlar için ise önerimiz hakim yaka kiremit rengi feraceler olacaktır. Sokak modasında çok fazla kullanılan kiremit rengi feraceler ilerleyen günlerde daha da popüler hale gelecek gibi görünüyor.

2018 yazlık ferace modelleri içerisinde yer alan pelerinli şifon ürünleri göz ardı etmemenizde fayda var. Sözünü ettiğimiz model hem günlük yaşamda hem de gece davetlerinde kullanılabilecek kadar da şık bir yapıya sahip. İşin içine biraz daha gösteriş katmak isterseniz şayet bu noktada da nakış işlemeli ürünlere yönelmek akıllıca olacaktır. Siyah üzerine altın rengi nakışların işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu şık görüntü sizinde fazlasıyla hoşunuza gidecektir diye tahmin ediyoruz.