2018 Uzun Tesettür Etek Modelleri

Genel kategorisine 29 Aralık, 2017 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde belli başlı kıyafetler her daim ön planda olmuştur. Bu söz edilen kıyafetler, gündelik yaşamda tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen eşyalardır ve uzunca bir süre daha bu kanı değişmeyecektir. Bunlar arasından beklide en popüler olanlardan birisi uzun eteklerdir. Uzun etekler tesettür giyim tarzının gerekliliklerini yerine getirmek konusunda son derece başarılı eşyalardır ve aynı zamanda şıklık konusunda da gerekli her türlü özelliği barındırmaktadır. Hal böyle olunca da birçok tesettürlü bayan için uzun etekler giysi dolaplarının başköşesinden yer alır.

Tülden Uzun Tesettür Etek Modelleri

Tülden Uzun Tesettür Etek Modelleri

2018 uzun tesettür etek modelleri için bir inceleme yapıldığında son dönemin en çok beğenilen modeli olarak tül detaylı eteklerden bahsetmek mümkündür. Bu modellerde daha çok koyu tonlarda düz bir uzun eteğin üzerine gene aynı renklerde tülden bir etek daha eklenir. Böylelikle tül detayı sayesinde çok daha zarif bir etek elde edilmiş olunur. Diğer popüler modellerden olan deri uzun etekler daha çok son dönemde kullanılmaya başlanan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

2018 uzun tesettür etek modelleri konusunda sıradan ve düz modellerden sıkılanlar için de alternatif ürünler mevcut durumdadır. Eğer sizlerde uzun eteklerinizin daha farklı ve hareketli bir görüntüsünün olmasını istiyorsanız, düz renkli eteklerinizde leopar desenli bir kemer kullanabilirisiniz. Büyükçe bir kemer sayesinde hem eteğinizin daha canlı görünmesi sağlanabilir, hem de çok daha şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca aşağıdaki videomu da izleyebilirsiniz 🙂