Tozlu Giyim Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 14 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan Tozlu Giyim, her sene olduğu gibi bu sene de tesettür giyime yön verecek gibi görünüyor. Şu sıralar etek koleksiyon ile karşımıza çıkan Tozlu Giyim, sokak modasına şimdiden etki etmeyi başarmış gibi görünüyor.

Beli Dantelli Siyah 2018 Tozlu Giyim Tesettür Etek Modelleri

Beli Dantelli Siyah 2018 Tozlu Giyim Tesettür Etek Modelleri

2018 Tozlu Giyim tesettür etek modelleri genel hatlarıyla son derece sade ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Tozlu Giyim’in tesettür giyim konusunda kalitesi tartışılmaz ve aynı kalite eteklerde de geçerliliğini koruyor. Bu noktada en fazla tercih edilen modellerden birisi olarak dantelli siyah etekleri ön plana çıktığını söylemek doğru olacaktır. Eteğin üst kısmında kullanılan dantel detayı normal bir üründen daha zarif sonuçlar elde etmenizi sağlayacağı gibi sizi sıradan bir görüntüden de kurtaracaktır.Siyah renkli etekleri isterseniz gece kotu renkli ürünlerle kombinleye bilir ya da daha dengeli bir görüntü elde edebilmek adına beyazı kullanarak siyah ve beyazın uyumundan sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

2018 Tozlu Giyim tesettür etek modelleri içerisinde yer alan arkası fermuarlı hardal rengi ürünler ise biraz daha zarif kombinler yapmak isteyenler için ilk tercihlerden birisi. Hardalın asil görüntüsü koyu kahve ya da benzeri tonlarla kombinlendiği takdirde tahmin dahi edilmeyecek kadar şık sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra biraz daha yazlık şeyler bakıyor ve gündelik yaşamda kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız çiçek desenli tesettür etekler ilk tercihiniz olmalı diye düşünüyoruz.