Tesettür Yazlık Gömlek Modelleri

Genel kategorisine 14 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının gelmesi de dolaplarımızda birçok değişiklik yapmamıza sebep olmaktadır. Kışlık kıyafetler toplanırken artık yazlık kıyafetler dolaplara yerleştirilmeli ve aynı zamanda 2018 yılına uygun moda kıyafetler satın alınmalıdır.

Açık hanımlar için oldukça fazla mağaza mevcuttur. Evet ancak artık bu durum tesettürlü hanımlar içinde geçerlidir.Etrafta oldukça fazla tesettür giyim firması vardır. Ve bu firmalarda oldukça güzel tasarımlarını bize sunmaktadır. Bu gün ki yazımızın konusu ise 2018 yılı yazına hitap edebilecek tesettür gömlek modelleridir. 2018 tesettür yazlık modelleri hem zarif hemde bir o kadar modern modellerdir.

Yeşil 2018 Tesettür Yazlık Gömlek Modelleri

Yeşil Tesettür Yazlık Gömlek Modelleri

Bide bu modelleri ayrıntılı inceleyelim. Her zaman söylediğim şeylerden biri bu yılın en trendi dantel işlemeli ve asimetrik kesimli kıyafet modelleridir.

Bu durum tesettür yazlık gömlek modellerine de sıçramıştır. Hem asimetrik kesimli gömlek modelleri hemde dantelli gömlek modelleri bu senenin trend modelleri arasındadır.

Diğer bir taraftan ise yazlık gömlek modelleri olarak daha sade düz kesim modeller de tercih edebilirsiniz. Uzun gömlek modelleri de vardır kısa gömlek modelleri de.

Ancak siz bunları pantolon ya da etek modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Yazlık tesettür gömlek modellerinde de bluz modellerinde olduğu gibi açık renkler ön plana çıkmaktadır.