2018 Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 28 Aralık, 2017 tarihinde eklendi.

Şüphesiz ki tesettür giyim denilince ilk akla gelen giyim türlerinden birisi de tuniktir. Tunik bilindiği üzere hanımların vücudun belli bir kısımlarını örtmek için kullandıkları veya hoş görüntüsünden dolayı kullandıkları uzun bir üst giysisidir. Tunik kullanımı git gide yaygınlaşmıştır. Tunik kullanımının yaygınlaşması da tesettür giyim firmalarını harekete geçirmiş ve tunik modellerinde bol çeşit bize sunmuştur.

Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri

Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri

Giriş kısmından da anlaşıldığı gibi bugün ki yazımızın konusu tunik modelleridir. 2018 tesettür tunik modelleri oldukça farklı bir tarza sahipler. 2018 tunik modasında ilk etapta karşımıza çıkan modeller deri detaylı tunik modelleridir. Bunun yanı sıra tesettür tunik modelleri oldukları için genelde bu tunik modelleri dizlere kadar uzanan modellerdir. Yaz aylarının gelmesiyle beraber hareketli tunikler ve canlı renklere sahip tunik modelleri vitrinleri süslemeyi başarmıştır. Bu yazlık 2018 tesettür tunik modelleri arasında en çok ön plana çıkan çiçek desenli tunik modelleridir. Tunik modellerinde yazlık olanlarda genelde beyaz, pembe, kırmızı ve turuncu gibi renkler kullanılmıştır.  Bu tarz tunik modellerini beyaz pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Yaz için ideal bir kombin olacaktır. Diğer bir yandan da düğme detaylı, kemerli tunik modelleri de bu sene karşımıza çıkan farklı modeller arasındadır.

Tunik modellerinde bu sene oldukça şanslısınız. Birbirinden güzel birçok tunik modeli vitrinlerde sizleri beklemektedir.

Etiketler : , ,