2018 Tesettür Kombin Modelleri

Genel kategorisine 30 Aralık, 2017 tarihinde eklendi.

Tesettür modası son dönemde ciddi bir atılım içerisine girmiş durumda. Son yıllarda sektörde söz sahibi olan markaların dünya çapında ses getiren atılımlar yapması ve kaliteli ürünler ile sektörün gelişmesine ön ayak olmaları sayesinde çok geniş kapsamlı bir moda grubundan söz etmek mümkün olmuştur. Tesettür giyim konusunda eskiden daha basit bir durumdan söz ederken, günümüzde birbirinden çok farklı kombinlerin dahi yapılabildiği, farklılıkların sayısının arttığı daha doğrusu çeşitliliğin getirildiği bir sektör ve moda haline gelmiş durumdadır.

Yeni 2018 Tesettür Kombin Modelleri

Yeni 2018 Tesettür Kombin Modelleri

2018 tesettür kombin modelleri arasında belki de en çok yapılacak ya da yapılması gereken kombin etek ve gömlek kombinidir. Bu kombini herkes biliyor fakat bilmedikleri şey renk seçimindeki farklılıktır. Siyah ve koyu kırmızının birbiriyle ne denli uyumlu bir çift olduğunu bildiğimize göre, bu kombini yaparken siyah ve kırmızıyı kullanarak neler yapabileceğinizi de bir düşünün. Eteğin siyah gömleğin ise hem siyah hem de koyu kırmızı renklere sahip olması, aynı zamanda eşarbında koyu kırmızı ağırlıklı olarak siyahlarla bezenmiş bir modelden seçilmesi sonucu mükemmel bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır.

2018 tesettür kombin modelleri içinde kotun da fazlasıyla kullanıldığını hatırlatmamız gerekiyor. Kot, bayanlara fazlasıyla yakışan ve tesettürlü bayanlar tarafından da kullanılması gereken bir kumaştır. Kot etekleri gene açık tonlarda bir gömlek ve kot ceket ile tamamlayarak son derece şık olabileceğinizi unutmamalısınız.

 

Etiketler : ,