2018 Tesettür Gömlek Modelleri

Genel kategorisine 31 Aralık, 2017 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim modasında önemli rol oynayan kıyafetlerden birisi olarak gömleği söylemek mümkündür. Gömlek hem tesettürlü bayanlar hem de tesettür tercih etmeyen bayanlar için ortak tercihlerden birisidir. Tesettür gömlekler ise tarz olarak biraz farklılık göstermekte ve İslami şartları yerine getirebilmek adına düzenlenmektedir. Bu yüzden de hem işlevsel bir eşya olarak öne çıkmakta hem de görsel açıdan son derece şık bir ürün olarak bilinmektedir. Çoğu tesettürlü bayan için vazgeçilmez ürünlerin başında da yer almayı başarmaktadır.

Yeşil Tesettür Gömlek Modelleri

Yeşil Tesettür Gömlek Modelleri

2018 tesettür gömlek modelleri konusunda ilk olarak söylenebilecek şey, uzun modellerin daha çok tercih edildiğidir. Uzun gömlekler tesettürlü bayanlar için her zaman ilk tercih konumundadır ve uzunca bir süre daha bu alışkanlığın değişmesi beklenmemektedir. Bu yüzden de piyasaya bolca uzun gömlek modeli sürülmüştür. Bunun yanı sıra moda sektöründe birkaç senedir en çok kullanılan detaylardan birisi olan zımba, tesettür gömlek konusunda da fazlasıyla tercih edilen bir model olarak dikkat çekmektedir. Daha çok yaka ve omuz kısmında zımba detayının bulunduğu modeller 2018 senesi içerisinde en çok beğeni toplayan modellerden birisi olacağa benzemektedir.

2018 tesettür gömlek modelleri konusunda renk olarak herhangi bir sınırlamanın ya da kıstasın bulunmaması çok geniş bir renk seçeneğini beraberinde getirmektedir. Beyaz, krem gibi açık tonlardan koyu pembe ya da siyah gibi kendisini belli eden tonlara kadar çok geniş bir yelpazede ürün bulmak mümkündür.

Etiketler : , ,