Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 8 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların çok fazla tercih ettiği bir ürün olan etekler, kombinlerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de etekler konusunda geniş bir ürün çeşitliliğinden söz etmek mümkün.

Çiçek Desenli Sarı 2018 Tesettür Etek Modelleri

Çiçek Desenli Sarı 2018 Tesettür Etek Modelleri

2018 tesettür etek modelleri bu sene daha çok sade ve düz ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Tesettürlü bayanların genel itibariyle sade kombinlere yöneldiğini düşündüğümüzde de bu duruma şaşırmamak gerekiyor. Tek renk modellerde siyah, lacivert ya da kahve renginin tonlarını tercih edebilirsiniz.

Böylelikle görsel açıdan sade fakat bir o kadar da şık sonuçlar elde edilebiliyor. İşin içine biraz daha gösteriş katmak isterseniz eğer desenli eteklerin sizler için çok daha doğru birer tercih olacağını söyleyebiliriz. Desenli modellerde isterseniz açık renkli ürünlere isterseniz de koyu tonlara yönelebilirsiniz. Bu noktada yapacağınız kombine göre karar vermek mantıklı olacaktır.

2018 tesettür etek modelleri tamamen sade ürünlerden oluşmuyor elbette. İsterseniz görsel açıdan çok etkileyici ve dikkat çekici ürünlerde mevcut. Bunların başında da rengarenk görüntüye sahip olan ürünler geliyor. Gökkuşağının renklerini kullanarak oluşturulan modellerin iddialı olmayı seven ve dikkat çekici kombinler yapmaktan çekinmeyen bayanlar için güzel bir seçenek oluşturacağını düşünüyoruz. Bunun yanı sıra çiçek desenli eteklerin de göz ardı edilemeyecek kadar şık olduğunda söz etmekte fayda var. Ayrıca çiçek desenli eteklerin yaz mevsimi içinde bulunduğumuz şu günlerin sokak modasına da fazlasıyla uygun olduğunu belirtmeliyiz.