Sonbahar Pardesü Modelleri

Genel kategorisine 11 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte tesettür giyimde pardesülerin dönemi de resmen başladı. Pardesülerde bu sene seçenek bir hayli bol ve ürünler kullanışlı yapılarıyla dikkat çekiyor.
2018 sonbahar pardesü modelleri önümüzdeki günlerde sokak modasına hükmedecek diyebiliriz. Özellikle de düğme detaylı modellere yoğun bir ilgi olacağını tahmin etmek çokta güç değil.

Dantelli 2018 Sonbahar Pardesü Modelleri

Dantelli Sonbahar Pardesü Modelleri

Son dönemde düğme detaylı ürünlere olan ilgi artmakta birlikte ister açık renkli ürünler isterseniz de koyu tonlara yönelebilirsiniz. Siyah üzerine beyaz düğmeleri bulunan modellerde beyaz düğmeler aksesuar görünümü kazanmakta ve böylece çok daha şık bir sonuç elde edilebilmekte. Bu noktada siyah ya da petrol mavisi renkli ürünleri şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle de petrol mavisi modellerin birçok kişi tarafından beğenileceğini söylemek gerekiyor.

Sonbahar pardesü modelleri içerisinde yer alan açık renkli ürünlerde ise ağırlıklı olarak buz mavisi ya da çok açık mavi tonlarına ilginin arttığını belirtmekte fayda var. Söz konusu modeller gündelik yaşam için ideal birer tercih olarak karşımıza çıkıyor ve kullanışlı yapılarıyla da tesettürlü bayanların beğenisini kazanıyor. Bunun yanı sıra biraz daha gösterişli olmayı seçenlere tavsiyemiz kesinlikle dantel detaylı ürünler olacaktır. Dantel detayları sayesinde normalden çok daha etkileyici bir görüntü elde edebileceksiniz. Son olarak bu sene sıklıkla kullanılmaya başlanan bordo ve kırmızı renkli ürünleri de göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.