Pınar Şems Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 6 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Pınar Şems’in elbiseleri tesettürlü bayanlar için her daim ilk tercihlerden olmayı başarmıştır. Kaliteli bir tesettür elbise bulabilmek adına nereye bakmanız gerektiğini biliyorsanız doğru ürünleri de bulmanız bir o kadar kolay. Bu noktada da Pınar Şems, çok doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

Çiçek Desenli 2018 Pınar Şems Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Pınar Şems Elbise Modelleri

Pınar Şems elbise modelleri büzgülü ürünlerle dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Beli büzgülü elbiselerin  diğer modellere nazaran çok daha zarif bir görüntüye sahip. Beldeki büzgü detayı sayesinde beliniz daha ince görünüyor ve eminiz ki bu durum çok hoşunuza gidecektir.

Beli büzgülü elbiselerde ise renk tercihi olarak fuşya gibi dikkat çekici renklere yönelmekte fayda var. Bu tarz bir elbiseyi gündelik yaşamda kullanabilir, akşamları da arkadaşlarınızla gezmeye giderken tercih edebilirsiniz.

İşin içine biraz daha gösteriş katmak isterseniz eğer bu noktada da deri detaylı elbiseler çok daha doğru bir karar olacaktır. Deri detaylı elbiselerde kullanılan siyah renk size sade fakat bir o kadar da şık sonuçlara imza atmanızı sağlıyor.

Pınar Şems elbise modelleri güpürlü ürünleriyle de size farklı bir tarz sunuyor. Güpür detaylı elbiseler daha çok gece davetlerinde kullanılacak gibi görünüyor diyebiliriz. Çünkü, güpürler elbiseyi normalden çok daha şık gösteriyor. Başka bir gece elbisesi için ise önerimiz beli nakışlı ürünler olacaktır. Nakışlı modellerde de pudra gibi açık renklerin daha fazla kullanıldığını da unutmamakta fayda var.