Kayra Kaban Modelleri

Kaban Modelleri kategorisine 2 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

    Tesettürlü hanımların kış aylarında vazgeçilmezlerinden birisi haline gelen kabanlar, 2018 senesinde son derece iddialı bir kategori halini aldı. Birbirinde prestijli markaların bu alanda piyasaya çıkarttığı modeller sayesinde tesettürlü hanımların önünde ciddi manada bir ürün çeşitliliği oluştu diyebiliriz. Her ne kadar çok sayıda markanın üretim yaptığı bir alan olsa da, bu alanda liderliği elinde bulunduran Kayra, 2018 senesi için ürettiği kabanlar ile gene adından fazlasıyla söz ettirecek gibi görünüyor. Kaliteli, şıklık ve zarafeti bir arada sunan Kayra, tesettürlü hanımların tam olarak istedikleri kaban modellerini üreterek, piyasaya damga vurmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Kalın Keçe Bordo 2018 Kayra Kaban Modelleri

Kalın Keçe Bordo Kayra Kaban Modelleri

Kayra kaban modelleri sizlere birbirinden farklı tarzlarda ürünler sunarak herkesin kendi zevklerine göre seçim yapmasına olanak sağlıyor. Görsel açıdan iddialı olmayı sevenler için saks mavisi ideal seçeneklerden birisi halini alırken, daha da fazlasını isteyenlere işlemeli kaban modellerini önerebiliriz. İşleme detaylarının daha çok yaka kısmında kullanıldığı saks mavisi renginde kabanları incelerseniz eğer, baktığınız ürünün gerçektende çok başarılı olduğunu sizlerde fark edeceksiniz.

Kayra kaban modelleri arasında yer alan toz pembesi rengindeki kabanlar ise size çok ama çok şirin bir görüntü kazandıracaktır. Masallardan fırlamışçasına hoş sonuçların elde edilmesine imkan sağlayan toz pembesi renkli modelleri göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.