2018 Kayra İlkbahar Yaz Tesettür Modası

Genel kategorisine 5 Ocak, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim alanında yaz ayları belki de en problemli dönemlerden birisidir. İnsanlar genel olarak sıcak havalarda daha hafif şekilde giyinme eğilimindedir fakat İslami şartların gerekliliklerini yerine getiren bayanlar için böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Bu yüzden de yaz aylarının sıcaklarından olabildiğince az etkilenmek adına giyilecek tesettür kıyafetlere özen gösterilmesi gerekiyor. Sizleri sıcak havadan koruyacak, ferahlatıp, rahatlatacak modellere yönelerek gün içerisinde daha rahat bir şekilde hareket etme şansına kavuşabilirsiniz.

Yeni Sezon 2018 Kayra İlkbahar Yaz Tesettür Modası

Yeni Sezon 2018 Kayra İlkbahar Yaz Tesettür Modası

2018 Kayda ilkbahar yaz tesettür modası çok farklı ürünlerin bir arada sergilendiği döneme işaret ediyor. Aslında son derece farklı tarzlarda ürünler aynı kombin içinde kullanılarak ciddi anlamda güzel ve tatmin edici bir görüntü elde edilmişe benziyor. Genel olarak pardesülerin ağırlıklı olduğu Kayra modelleri içinde herkes için bir parçanın mutlaka olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan pardesü modelleri kışlık pardesülere nazaran çok daha ince kumaşlardan ve şık bir görsellik ile üretişmiş diyebiliyoruz.

2018 Kayra ilkbahar yaz tesettür modası renk konusunda sıcaklar göz önünde bulundurularak hazırlanmış. Daha çok açık tonların yani krem, beyaz, açık sarı gibi renklerin hakimiyetindedir. Böylelikle sıcak havalardan daha az etkilenecek ve gün içerisinde çok daha rahat bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz. Ayrıca pardesü ve elbiselerin genel olarak sade görüntülerini hareketlendirmek adına eşarpların çok daha renkli modellerden oluştuğunu da belirtmemiz gerekiyor.

 

Etiketler : ,